Titatic Hotels bayramda müziğe doyurdu

Bayramın ilk günü Titanic Hotels’de müzik keyfi zirve yaptı. Pop müziğin süper starı Ajda Pekkan, Titanic Deluxe Golf Belek’te muhteşem performansı ile sevenlerini büyülerken, Türkiye’nin en iyi seslerinden Candan Erçetin, Titanic Luxury Collection Bodrum’da sevenlerini kendine hayran bıraktı.

23/04/2023 21:01
Titatic Hotels bayramda müziğe doyurdu

Ege’ye nazır muhteşem bir manzarada Titanic Luxury Collection Bodrum’da sahne alan Candan Erçetin hem sesi hem de showu ile izleyenlerini yine kendine hayran bıraktı. Konseri izlemeye gelenler arasında; Ragıp Savaş, Yağmur Tanrısevsin, Dilay Korkmaz, Dilara Korkmaz, Merve İpek Öztürük yer aldı.

“Yıldızların Altında” müzikalinde birlikte sahne aldığı sanatçı dostu Ragıp Savaş’ın sahneye gelmesi ile keyfli dakikalar yaşayan Erçetin, eski günleri anarak “Yıldızların Altında” şarkısını birlikte söyledi. 

Dünyaca ünlü DJ ve müzik aranjörü Dim Zach, bayram konseri için Ajda Pekkan’ın repertuarına yeni aranjeler yaptı. Bu şarkılar yeni halleri ile ilk defa Titanic Deluxe Golf Belek’de izleyici ile buluştu. Ajda Pekkan her zaman olduğu gibi hem performansı hem de güzelliği ile büyüledi. Süper star Ajda Pekkan’ı izlemeye Aygün ailesinin misafiri olarak Alman ve Türk cemiyet hayatından önemli isimler geldi. 

İlhan Elmacı, Cüneyt Akeroğlu, Aleyna Tilki, Doğukan Güngör, Rıfat Yüzüak, Jenny Knable, Anette – Julius Weber konseri dinleyenler arasındaydı. Azerbaycan Cumhurbaşkanı’nın kız kardeşi Sevil Aliyev de sadece konseri dinlemek için Azerbaycan’dan geldi.

 

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.