Titanic Hotels'ten yeni üyelik klübü

Titanic Hotels Group, yeni üyelik kulübü ile misafirlerinin tatil deneyimine daha fazla değer katacak.

26/09/2021 22:14
Titanic Hotels'ten yeni üyelik klübü

Titanic Rewards Members Club, rezervasyondan başlayarak hem tatil sürecinde hem de sonrasında seçkin bir hizmet anlayışı ile özel fırsatlar sunuyor.

Titanic Hotels Group otellerinde konaklayan tüm misafirlerin öncelikli üye kabul edildiği program dahilinde üyelik kartları hazırlanarak kazandıkları ödül puanlar yüklendi. Titanic Rewards Members Club üyeliğini aktif edenlere ve yeni üye olanlara  başlangıç puanı hediye veriliyor.

Kartın 4 farklı seviyesi bulunuyor

Silver, Gold, Platinium ve Black olmak üzere 4 farklı seviyesi bulunan Titanic Rewards Members Club üyeliği özel fiyatlar, online check-in, erken giriş, geç çıkış, özel ikramlar, özel indirimler, vip karşılama gibi bir çok avantaj sunarak ayrıcalıklarla dolu bir seyahat deneyimi yaşatıyor.

Biriken puanlarını odaya kahvaltıdan ala carte restoran rezervasyonuna, şarap gibi hediye alımından spaya, odasını upgrede etmeye kadar otelin her alanında kullanabilen misafirler, tüm işlemlerini online misafir asistanı ile gerçekleştirebiliyor.

Statü seviyeleri arttıkça puan kazanma oranı da artan misafirler puanlarını Call Center üzerinden yapılan rezervasyonlarda indirim olarak da kullanılabiliyor. Kişisel tercihlerini bildiren misafirlere özel hazırlıklar yapılıyor ve tercihleri göz önünde tutularak öznel hizmet veriliyor.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.