The Ritz-Carlton, Istanbul'dan 22'nci yaşa görkemli kutlama

The Ritz-Carlton, Istanbul, 22'ci yılını özel bir kutlamayla karşıladı. Yeni yaşına görkemli bir davetle 'Merhaba' diyen otel, ayrıcalıklı konaklama hizmetleriyle ‘şehrin içinde misafir olmak’ kavramını konuklarıyla paylaşıyor.

09/10/2023 12:53
The Ritz-Carlton, Istanbul'dan 22'nci yaşa görkemli kutlama

Davete katılan Süzer Holding Onursal Başkanı Mustafa Süzer, Süzer Holding Başkan Yardımcısı Baran Süzer, The Ritz-Carlton, Istanbul Genel Müdürü Ela Ergin ve otel ekibi bir araya gelerek özel günü kutladı. Müzik dinletisiyle konukların renkli anlar yaşadığı etkinlikte otelin özel ikramları davetlilerle paylaşıldı.

Boğaz ve çevresini panoramik bir şekilde gören manzarasıyla The Ritz-Carlton, Istanbul, ilham verici mekân tasarımlarına sahip Atölye, Bleu Lounge, Vakko Boutique, Vakko Patisserie, Nobu, ve The Roof gibi özgün alanlarıyla şehrin gözde buluşma noktalarından biri olmayı yeni yaşında da sürdürüyor.

2019 yılında tüm odaları yenilendi

İstanbul silüeti ile buluşan etkileyici lokasyonu ve dünün izlerini bugünün modernizmiyle harmanlayan samimi misafirperverliğiyle Nobu Süit dahil olmak üzere 28 süiti ve 40 kulüp odasıyla birlikte 239 konuk odası hizmet veriyor.

2019 yılında tüm odaları yenilenen otelde, İstanbul’un kozmopolit mirası, konut ortamını vurgulayan desen, mermer ve pastel tonların karışımıyla neo klasik sentez ile yansıtılıyor.

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.