The Ascott Hotels Antalya'da otel işletecek

Simetri İnşaat, Antalya’nın ilerleyen yıllardaki gözde bölgelerinden biri haline gelecek olan Altıntaş’ta önemli bir otel yatırımı gerçekleştiriyor. İnşaatı süren otel için Singapurlu otel grubu The Ascott ile anlaşan Simetri İnşaat, grubun “Citadines” markasını Antalya ile buluşturacak.

19/05/2023 11:46
The Ascott Hotels Antalya'da otel işletecek

Otel, konut, okul, hastane, sahil parkı, havaalanı pisti, yol, alt yapı ve çeşitli özel projelerde gerek yatırımcı gerekse yüklenici firma olarak yer alan Simetri İnşaat, Antalya’nın ilerleyen yıllardaki gözde bölgelerinden biri haline gelecek olan Altıntaş’ta önemli bir otel yatırımı gerçekleştiriyor.

Otelin adı 'Citadines Lara Hotel' olacak

İnşaatı süren otel için Singapurlu otel grubu The Ascott ile anlaşan Simetri İnşaat, grubun “Citadines” markasını Antalya ile buluşturacak. Simetri İnşaat ayrıca KKTC de yine otel, residence, villa projelerde yatırımcı ve yüklenici firma olarak devam ediyor.

Simetri İnşaat Turizm Koordinatörü Hediye Çete, Singapurlu otel grubu The Ascott’u Antalya ile buluşturacakları için mutlu olduklarını söyledi. Tourism Today'de yer alan haberde Çete, “ Antalya’ya ilk kez Uzakdoğu kökenli bir otel zincirinin gelmesi tanıtım ağımızın Uzakdoğu’da genişlemesi ve bu pazarda da daha çok tanınmasına neden olacaktır diye düşünüyorum” dedi. 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.