Tatil Sepeti, 3D CGI gemisi ile cruise seyahatine davet ediyor

Tatil Sepeti, pazarlama çalışmalarıyla da dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Tatil Sepeti logosu taşıyan 3D geminin Maslak ve Galataport üzerinde seyrederken hazırlanan videoları sosyal medyada izlenme rekorları kırarak büyük ilgi görüyor.

08/09/2023 23:50
Tatil Sepeti, 3D CGI gemisi ile cruise seyahatine davet ediyor

Her bütçe ve bölgeye özel tur hizmetleriyle Türkiye’nin en büyük turizm portallarından biri olan Tatil Sepeti, pazarlama çalışmalarıyla da dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Tatil Sepeti logosu taşıyan 3D geminin Maslak ve Galataport üzerinde seyrederken hazırlanan videoları sosyal medyada izlenme rekorları kırarak büyük ilgi görüyor. Tatil Sepeti’nin gerilla pazarlama çalışması, seyahat severleri hem alternatif tatillerin favorisi olan Cruise gemi turlarına davet ederken, bir yandan da sonbahar aylarında da tatil planı yapma fikrini benimsetmeyi hedefliyor.

Türkiye’nin son 20 yıldır tatil ve tur organizasyonlarına öncülük eden turizm portalı Tatil Sepeti, avantajlı fiyatları ve gözde tatil bölgeleri için hazırladığı iddialı kampanyalarının yanı sıra dijital pazarlama çalışmalarıyla da dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Bu kapsamda Tatil Sepeti, “Tatili Başlat” sloganıyla hazırladığı yeni gerilla pazarlama çalışmasında, gökyüzünde gezinen 3 boyutlu (3D) gemisiyle seyahat etmeyi sevenleri Cruise gemi tatili yapmaya davet ediyor.

Maslak’ta gökdelenlerin arasında, Galataport’da ise denizin üstünde duran 3D Tatil Sepeti gemisi eğlenceli ve akılda kalıcı olmasıyla sosyal medyada izlenme rekorları kırarak büyük ilgi görüyor. Galataport’un da açılmasıyla Türkiye’ye gelen Cruise sayısının artışına atıfta bulunan bu kampanya; dünyayı gezmek, farklı ülkeler görmek ve denizin keyfini çıkarmak isteyen tatilcilerin tercihi olan gemi turlarını ön plana çıkarıyor. Çalışmanın Kreatif & 3D CGI tüm süreçlerini MCG Reklam Ajansı üstleniyor.

Her geçen gün farklılaşan tatil ihtiyaçları doğrultusunda sürekli kendini yenileyen Tatil Sepeti yüzde 100 misafir memnuniyeti anlayışıyla hizmet veriyor. Yılda 7 binin üzerinde yurt içi-yurt dışı tur, uçak bileti ve araç kiralama hizmetleri de yine Tatil Sepeti’nin sunduğu hizmetler arasında yer alıyor.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Tüm güncellemelerden e-posta yoluyla haberdar olun.