Tamer Yörükoğlu'nun 'Rakamlarla Otelcilik' isimli yeni kitabı çıktı

Dünyanın önde gelen global ve yerel otel zincirlerinde 40 yılı aşkın bir süre görev yapan deneyimli turizmci Tamer Yörükoğlu'nun “Rakamlarla Otelcilik” isimli yeni kitabı çıktı.

08/11/2023 15:12
Tamer Yörükoğlu'nun 'Rakamlarla Otelcilik' isimli yeni kitabı çıktı

Tamer Yürükoğlu’nun dünyanın önde gelen global ve yerel otel zincirlerinde edindiği 40 yılı aşkın birikimini paylaştığı “Rakamlarla Otelcilik” kitabı çıktı. Yürükoğlu, kitabında; bütçe oluşturma, tahmin yapma teknikleri, finansal raporlama, temel performans göstergeleri ve metrikler gibi kritik konuları okuyuculara somut örneklerle açıklıyor.

“Rakamlarla Otelcilik” sektörde çalışan her düzeydeki profesyoneller, otel sahipleri, otelcilik eğitimi alanlar ve sektöre ilgi duyan herkes için bir başvuru kaynağı niteliği taşıyor. Tamer Yürükoğlu'nun vurguladığı gibi, kitap sektördeki değişen dinamiklere uyum sağlamak isteyen herkese rehberlik ediyor ve geleceğe yönelik bilinçli kararlar almalarına yardımcı oluyor.

Bu kapsamlı kaynak kitap, aynı zamanda otelcilik terimleri sözlüğüyle de zenginleştirilmiş durumda, böylece okuyucuların konuları daha kolay anlamaları ve sektörde daha etkin bir şekilde yer almaları sağlanıyor.

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.