Sururi Çorabatır: Söz, hep Antalya’nın yanında olacağım

Antalya'nın tanınan ve sevilen turizmcilerinden, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili Adayı Sururi Çorabatır; Antalya’da faaliyet gösteren kurum, dernek ve esnaf ziyaretleriyle birlikte hemşehrileri ile bir araya gelmeye devam ediyor.  

05/05/2023 12:17
Sururi Çorabatır: Söz, hep Antalya’nın yanında olacağım

34 yıldır Antalya’da turizm sektöründe faaliyet gösteren Çorabatır, Türkiye Otelciler Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı, Polonya Cumhuriyeti Antalya Fahri Konsolosluğu ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Turizm Sektör Meclis Başkanlığı görevlerini üstlenerek, turizm sektörünün daha da gelişmesi adına önemli çalışmalara imza attı.

Turizmci kimliğinin yanında çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev alan ve ülkemizin turizm faaliyetleri için yoğun mesai harcayan Sururi Çorabatır, bireysel şirket faaliyetleri ile; Manavgat Titreyengöl Otelciler Birliği, Side Manavgat Otelciler Birliği, Evrenseki Otelciler Birliği, Akdeniz Turistik Otelciler Birliği Yönetim Kurulu Başkanı ve Matap Altyapı Birliği Kurucu Yönetim Kurulu ile Antalyaspor Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevlerini yürüttü.

Önce Antalya’ya sonra ülkemize büyük fayda sağlayacak 

Özellikle tüm dünyayı ve bacasız sanayinin önemli merkezlerinden olan Türkiye’yi derinden sarsan pandemi dönemi sonrasında, turizm başta olmak üzere bölgedeki tarım ve tekstil faaliyetlerinin de yeniden canlanması ve kalkınması üzerine aktif çalışmalar gerçekleştiren Çorabatır, Antalya milletvekili adaylığı ile bir turizmci olarak önce Antalya’ya sonra da ülkemize büyük fayda sağlayacak sürdürülebilir çalışmalar ve projeler hedefliyor.

Turizmci kimliğinin yanında tarım ve tekstil sektörlerinde de aktif çalışmalar gerçekleştiren, siyasi kimliği ile ön plana çıkan ve Antalya halkının sevgi ve desteğini kazanan Sururi Çorabatır, “Antalya hak ettiğini alacak! 34 yıldır bu cennet şehirde bir üretici ve işletme sahibi olarak yaşıyorum. Bu şehrin her bir güzelliği ve sorununu ben de bir hemşehriniz olarak yaşıyor, görüyor ve duyuyorum.

Turizmci kimliğimle bugüne kadar ülkemizin ve Antalya’mızın maruz kaldığı sektörel zorlukları aşmak ve kalıcı çözümler üretmek için çalıştım, çalışmaya da devam edeceğim. Antalya halkının yaşadığı bu sorunları en az onlar kadar ben de yaşayan biri olarak, Antalya’ya Söz! Ülkemize ve Antalya’mıza faydalı olacak çalışmalar için dün nasıl yanınızda olduysam bugün de hep yanınızda olacağım" dedi.

 

 

 

 

 

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.