SunExpress'in Kuveyt’ten Antalya ve Trabzon uçuşları başlıyor

Trabzon’un geleceği olan turizmde direkt uçuş kolaylığı için bir önemli adım da SunExpress’ten geldi. SunExpress’in Şubat ayından itibaren Kuveyt Uluslararası Havalimanından Trabzon Uluslararası Havalimanına direkt uçuş başlatacağı öğrenildi.

09/01/2024 12:24
SunExpress'in Kuveyt’ten Antalya ve Trabzon uçuşları başlıyor

Kuveyt Uluslararası Havalimanı'ndan Antalya Havalimanı'na Perşembe ve Pazar günleri uçuş yapılması planlanıyor. Antalya Havalimanı’na uçuşlar 4 Nisan 2024 tarihi itibariyle başlayacak. Hava yolu firması, Kuveyt’ten yapılacak uçuşlarda Antalya üzerinden Avrupa’daki birçok noktaya da uçuş yapacak.

Sunexpress, Trabzon’a direkt yabancı turist girişini sağlayacak önemli adımı attı. Körfez medyasında yer alan haberlere göre, Sunexpress Ticari Direktörü Peter Glade müjdeyi verdi. Türkiye’de uluslar arası hava taşımacılığında önemli yeri olan Sunexpress’in Kuveyt Uluslararası Havalimanı'ndan Trabzon Uluslararası Havalimanı'na direkt uçuş başlatacağı öğrenildi.

TRABZON’A UÇUŞLAR 8 ŞUBAT’TA BAŞLIYOR: HAFTADA 2 GÜN OLACAK

Planlamalara göre hava yolu firması Trabzon’a direkt uçuşlara 8 Şubat 2024 itibariyle başlıyor. Kuveyt Uluslar arası Havalimanı’ndan Trabzon Uluslar arası Havalimanına yapılacak uçuşların Pazartesi ve Perşembe günleri olmak üzere haftada iki sefer olması planlanıyor.

Bu uçuşlar ile Trabzon’a sınır noktalarından direkt yabancı turist girişi sağlanmış olacak. Ayrıca direkt uçuş kolaylığı ile Kuveyt’ten daha çok turistin gelmesi bekleniyor. Trabzon’a direkt uçuşların Ekim 2024’e kadar devam edeceği düşünülüyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.