Skal İstanbul'dan önümüzdeki iki yıla ışık tutacak toplantı

Skal International İstanbul Kulübü Yönetim Kurulu ve üyeleri, Mövenpick Hotel İstanbul Marmara Sea’de bir araya geldi. Yeni dönemin ilk toplantısında üyelerin fikirlerini dinlemek ve beklentilerini daha iyi anlayarak Kulüp faaliyetlerini genişletmek için bir de çalıştay düzenlendi. Toplantıda ayrıca Skal İstanbul ailesine yeni katılan üyelere rozetleri takdim edildi.

30/04/2024 13:26
Skal İstanbul'dan önümüzdeki iki yıla ışık tutacak toplantı

Skal International İstanbul Kulübü, Nisan ayı toplantısını kapılarını yeni açan Mövenpick Hotel İstanbul Marmara Sea’de, Accor Grubu Türkiye Operasyonları Başkan Yardımcısı Sinan Köseoğlu, Yatırımcı Emel Güven ve Genel Müdür Eray Dursun’un ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Dünya Skal Günü’nün de kutlandığı toplantıya, Yönetim Kurulu ve üyelerin yanı sıra TÜROB Başkanı Müberra Eresin, Skal International Eski Dünya Başkanı Hülya Aslantaş, İstanbul Turizm Platformu Direktörü Dr. Şengül Altan Arslan ve Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Ayşe Önen de katıldı.

Yeni dönemin ilk toplantısında, üyelerin beklentilerini dinlenmesi ve faaliyetlerin genişletmesi için düzenlenen çalıştayın ardından Skal İstanbul ailesine yeni katılan üyelere rozetleri takdim edildi.

Selma Tatar: Toplantımız önümüzdeki 2 yıla ışık tutacak

Skal International İstanbul Kulübü Başkanı Selma Tatar, bu buluşmanın önemine dikkat çekerek, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Dünya Skal Günü’nü de kutladığımız bugünün anlamı bizim çok büyük.

Turizm endüstrisinin tüm sektörlerini birleştiren, küresel turizmi ve dostluğu teşvik eden tek profesyonel kuruluş olan Skal International, 28 Nisan 1934'te Paris'te kurulmuştur ve bugün yaklaşık 83 ülkede, 306 kulüp ve yaklaşık 12.000 üye ile temsil edilmektedir. Hepimizin üyesi olmaktan gurur duyduğu Skal International İstanbul Kulübümüzü daha ileriye taşımak için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Bu ilk toplantımız önümüzdeki 2 yıla ışık tutacağı için bugün sözü siz değerli üyelerimize vermek ve bizlerden beklentileriniz öğrenmek istiyoruz” dedi. 

Skal İstanbul ailesine yeni katılan üyelere rozetlerinin de takdim edildiği toplantıda, ayrıca Kulübün faaliyetlerine gönülden destek veren Levni Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Karacabay ile The Maestro Hotel Genel Müdürü Selçuk Şentepe’ye teşekkür plaketleri verildi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.