Sirene Luxury Hotel Bodrum’a yeni Genel Müdür

Sirene Luxury Hotel Bodrum’un Genel Müdürlüğüne Blagoy Lerga atandı.  

04/04/2023 13:45
Sirene Luxury Hotel Bodrum’a yeni Genel Müdür

Sirene Luxury Hotel Bodrum’un Genel Müdürlüğüne Blagoy Lerga atandı. 1998 yılında turizm hayatına başlayan ve  çeşitli otellerde yöneticilik yapan Blagoy Lerga, Sirene Luxury Hotel Bodrum’un yeni Genel Müdürü oldu.

Konaklama endüstrisinde, otel ve restoran yönetimine odaklanan bir deneyime sahip olan Kerga, mesleki kariyerinde daha önce Genel Müdürlük, Turizm Grup Müdürlüğü, Yiyecek İçecek Müdürlüğü gibi görevlerde bulundu.

Sorumlulukları arasında operasyonları, bütçeleri ve personeli yönetmek, karlılığı artırmak, misafir memnuniyetini artırmak ve kilit karar vericilerle ilişkiler kurmak yer alıyor. Türkiye, Azerbaycan ve Amerika Birleşik Devletleri'nde çalışma deneyimi bulunuyor.

Kariyer yolculuğuna 1998 yılında başladı 

Kariyer yolculuğuna 1998 yılında Wyndham Hotel Group, Los Angeles’ta Yiyecek İçecek Müdürü olarak başlayan Blagoy Lerga, 2000 yılından 2003 yılına kadar Wyndham Hotel Group,Boston’da çalıştı. 2003’te Embassy Suites, Boston’da bulunan Lerga, aynı yıl içinde Kemer Golf & Country Club,İstanbul’a geçti ve burada 2005 yılına kadar aynı görevde bulundu.

Büyük Kulüp Derneği 'Cercle d'Orient' İstanbul’da, 2006 yılına kadar Genel Müdür görevini üstlendi. Blagoy Lerga, sırayla, SOSA Restaurants,İstanbul, The Sofa Hotel,İstanbul, Delta Beach Resort,Bodrum, Kemer Country Club,İstanbul, Kemer Country Club,İstanbul, Besa Holding (Besa Grup)’ta Genel Müdür görevlerini yaptı. Lerga, Sirene Luxury Hotel Bodrum’da genel müdür göreviyle kariyer yolculuğuna devam ediyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.