Sirene Belek Hotel ve Kempinski Hotel The Dome Belek'e Starway World Best Hotels 2022 ödülü

Akkanat Holding Turizm grubuna bağlı olan Sirene Belek Hotel ve Kempinski Hotel The Dome Belek, Starway World Best Hotels 2022 ödülünün sahibi oldu.

02/06/2023 22:32
Sirene Belek Hotel ve Kempinski Hotel The Dome Belek'e Starway World Best Hotels 2022 ödülü

Antalya'nın Belek bölgesinde gerçekleşen Coral Travel Antalya buluşması ve Starway World Best Hotels 2022 ödül töreni büyük bir katılımla Xanadu Resort Belek Hotel'de 30 Mayıs’da gerçekleştirildi. Turizm sektöründeki çeşitli paydaşlardan 700'den fazla davetlinin katıldığı etkinlikte dünyanın dört bir yanından gelen oteller, "Coral Travel Starway World Best Hotels 2022" ödüllerini aldı.

Akkanat Holding Turizm grubuna bağlı olan Sirene Belek Hotel, Antalya Belek bölgesinde yer alması ve dünya genelindeki en iyi ilk 100 otel arasında Starway World Best Hotels 2022 ödülünün sahibi oldu. Bu prestijli ödül, 29 farklı destinasyonda bulunan 5817 otelin misafir memnuniyeti anketlerinin istatistiksel analizi sonucunda belirleniyor.

Yine Akkanat Holding Turizm grubuna bağlı olan, Avrupa’nın en köklü otellerinden Kempinski Hotelin zincirinin Antalya Belek’teki temsilcisi Kempinski Hotel The Dome Belek, dünya genelindeki en iyi ilk 5 otel arasında yer almasıyla Starway World Best Hotels 2022 ödülünün sahibi oldu.

Kempinski Hotel The Dome Belek, mükemmel hizmet kalitesi ve misafirlerin memnuniyetiyle öne çıkan bir otel olarak, dünya genelindeki en iyi oteller arasında öncü bir konumda yer almanın gururunu yaşıyor. Bu ödül, otelin yüksek standartlarda konaklama deneyimi sunma ve müşteri beklentilerini aşma çabasının bir ödülü olarak değerlendiriliyor.

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.