Setur başarısını uluslararası ödüllerle taçlandırdı

Türkiye’nin önde gelen turizm şirketlerinden Setur, iş dünyasının saygın ödülleri arasında kabul edilen The Stevie Awards ve Brandon Hall Group HCM Mükemmellik Ödülleri’nde toplam 7 ödül kazandı.

15/09/2021 00:31
Setur başarısını uluslararası ödüllerle taçlandırdı

Setur, hizmet verdiği çalışma alanları özelinde yaptığı yatırımlara ek olarak, insan kaynağına verdiği önemle de kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Verdiği hizmetlerin odağına “insan”ı koymayı görev edinen ve hem misafirlerine hem de çalışma arkadaşlarına bu vizyon ile yaklaşan Setur’un son dönem projeleri, yurt dışından pek çok ödülle döndü.

İş dünyasının saygın ödülleri arasında kabul edilen ve bu yıl 18.si düzenlenen The Stevie Awards'ta 4 ödül birden kazandı. Setur İnsan Kaynakları ekibi, çalışan deneyimin odağına alan insan kaynakları uygulamaları ile International Business Awards (IBA) kapsamında “Human Resources Department of the Year” (Yılın İnsan Kaynakları Departmanı)

kategorisinde gümüş ödüle ve kendini geliştirmeyi hedefleyen, yaratıcı,  yenilikçi ve kariyerlerinde güçlü bir başlangıç yapmak isteyen genç yetenekler için tasarladıkları “Benim Rotam Setur” staj programı ile 2021 Stevie Awards for Great Employers kapsamında “Best Talent Acquisition Process” (En İyi Yetenek Kazanımı Süreci) kategorisinde de bronz ödüle layık bulundu.

Seturmice ise, 2020 yılında gerçekleştirdiği etkinlikler arasında yer alan, dünyanın en büyük dijital dönüşüm ve yetkinlik gelişim merkezi MEXT’in global lansmanıyla, The Stevie Awards'ta “Etkinlikler & Webcasts” kategorisinde altın ödüle layık görüldü. Digital olarak gerçekleştirilen ve dünyada genişletilmiş gerçeklik teknolojisinin kullanıldığı ilk forum olma özelliği taşıyan Ortak Paylaşım Platformu 2020 ile de The Stevie Awards'ta “Association Meeting” (Ortaklı Etkinlik) kategorisinde bronz ödül kazandı.

Setur 2020 yılının pandemi koşullarında gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla yurt dışından ödüller almayı 2021 Brandon Hall Group'un gerçekleştirdiği Brandon Hall Group HCM Mükemmellik Ödülleri’nde sürdürdü. Yöneticilerin insan kaynağı yönetimi konusunda geliştirilmesi için hayata geçirilen” HR Boot Camp” yönetici gelişim programıyla Setur “Best Use of Performance Support” (En İyi Performans Desteği) kategorisinde gümüş ödül kazandı.

Kendini geliştirmeyi hedefleyen, yaratıcı, yenilikçi ve kariyerlerinde güçlü bir başlangıç yapmak isteyen genç yetenekler için tasarlanan “Benim Rotam Setur” programı ile de “Best Unique or Innovative Talent Management Program” (En İyi Özgün/İnovatif Yetenek Yönetimi Programı) ve “Best Advance Talent Acquisition Process” (En Gelişmiş Yetenek Edinme Süreci) kategorilerinde 2 gümüş ödül aldı. 

İnsan Kaynakları alanındaki başarıların ödüllendirildiği küresel ödül programında başvurular, uzmanlardan oluşan bağımsız, uluslararası bir jüri tarafından; ihtiyaca uygunluk, programın tasarımı, işlevsellik, yenilik ve genel olarak ölçülebilir faydalar gibi kriterler altında değerlendirildi.

The Stevie Awards ve Brandon Hall Group HCM Mükemmellik Ödülleri gibi uluslararası prestijli ödüller kazanmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Setur Genel Müdürü Ahmet Sönmez, “Pandeminin tüm etkilerinin derinden hissedildiği bir dönemde tüm çalışmalarımızla böylesine değerli ödülleri kazanmak bizler için gurur verici ve önümüzdeki dönemler için de çok önemli bir motivasyon. Tüm ekipleri kutluyor ve teşekkür ediyorum" dedi.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.