Setur’a Altın Ödül

Türkiye’nin önde gelen turizm şirketlerinden Setur, ülkemizin en kapsamlı sosyal medya yarışması Social Media Awards Turkey’de, Veri Analitiği Ödülleri – Tur Şirketleri kategorisinde Altın Ödül’e layık görüldü.

23/10/2020 16:28
Setur’a Altın Ödül

Marketing Türkiye ve Bo­omSonar iş birliğiyle bu yıl dördüncüsü ha­yata geçirilen Social Media Awards Turkey kazananları açıklandı. Türkiye’nin önde gelen turizm şirketlerinden Setur, Veri Analitiği Ödülleri – Tur Şirketleri kategorisinde Altın Ödül’ün sahibi oldu.

21 Ekim Çarşamba günü dijital olarak gerçekleştirilen ödül töreninde Setur adına ödülü alan Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Derya Gülünay, yaptığı teşekkür konuşmasında Altın Ödül’e layık görülmüş olmanın kendileri için büyük bir gurur olduğunu söyledi: “Birbirinden değerli bir çok marka, ajans ve proje ile onları bir araya getiren sektör profesyonellerinin ödüllendirildiği Social Media Awards Turkey’nin bizim için en kıymetli tarafı, hiç kuşkusuz rakamsal verilere de, kanaat önderlerinin fikirleri kadar değer veren bir yapıya sahip olmasıdır. Altın ödülü kazanmamıza vesile olan, bu yönde her daim özverili şekilde çalışan başta ekip arkadaşlarımız ve iş ortaklarımız olmak üzere, bizleri samimiyetle takip eden tüm takipçilerimize, bizi bu yolda destekleyen tüm yöneticilerimize de teşekkür ediyor ve tüm kategorilerde ödüle layık görülen katılımcıları canı gönülden tebrik ediyorum”.

Marka ve ajansların sosyal medya performanslarını objektif verilere dayalı olarak ölçen Social Media Awards Turkey yarışmasına 1 Mart 2019 - 1 Mart 2020 tarihleri arasında dijitalde yayınlanan çalışmalar katıldı. Yarışma’da Jüri Ödülleri, BoomSonar’ın “Sosyal Medya Marka En­deksi” olan SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri ve Grand Prix olmak üzere üç bö­lümde ödül verildi. Veri Ödülleri’nde sıralama yapılırken SocialBrands’in 30’dan fazla veri temelli kriter kullanan algoritması temel alındı. Tüm bölümlerde en başarılı işler Altın, Gümüş ve Bronz Ödüllerin sa­hibi oldu.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.

İlginizi Çekebilir