SAYD, 9 şehirde yeni temsilci üyelikler atadı

Seyahat Acentaları Yöneticileri Derneği (SAYD) 9 ilde daha temsilci üyelik oluşturdu. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gem, Türkiyenin her yerinde temsilci üyelikler edinmek istediklerini belirtti. Gem, “Seyahat Acentaları Yöneticileri Derneği olarak bundan sonraki hedefimiz, turizm potansiyeli ile dopdolu ülkemizin her tarafında temsilci üyeliklerimizle turizm sektörüne faydalı olmak için var gücümüzle çaba sarf etmeye devam edeceğiz” dedi.

15/09/2022 13:36
SAYD, 9 şehirde yeni temsilci üyelikler atadı

Temsilci atamalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan SAYD Başkanı Mehmet Gem, mesleğine tutkulu, hedefleri olan, sektörel sorumluluklarının bilincinde, turizm sektöründe söz sahibi olmak için idealistçe çalışan derneğin kurucularının yolunda yürümeye devam ettiklerini söyledi.

Gem şöyle konuştu: "SAYD'ın 15 yıldan beri turizm sektöründe kararlılıkla sürdürdüğü mücadeleyi, Türkiye çapında yayarak mesleğe, meslektaşlarımıza ve tüm turizm paydaşlarına daha fazla katkıda bulunmak için çalışıyoruz. Seyahat Acentaları Yöneticileri Derneği - SAYD olarak aşağıda isimleri yazılı şehirler ve bir ilçemizde temsilci üyeliklerimizi oluşturduğumuzu büyük bir memnuniyetle kamuoyu ile paylaşmak isteriz."

SAYD'ın yeni temsilci üyeleri ve bulunduğu merkezler şöyle:

1) Balıkesir – Karesi Turizm – Kemal Fatih Fenercioğlu

2) Didim – Zend Avesta Turizm – Hüseyin Ortaç

3) Elazığ – Zerka Turizm – Cuma Gülnar

4) Hakkari – Bubivan Turizm – Ebubekir Zirek

5) İzmir – Fides Turizm – Yasemin Yaprak Demirtaş

6) Kayseri – 38 Kayseri Macera Turizm – Ahmet Gürlek

7) Konya – Farma Turizm – Semih Altan

8) Trabzon – Şolt Tur – Fatma Şolt

9) Van – Haldi Turizm – Murat Beyaz


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.