Romanya pazarından umut veren haber

Romanya pazarından, güzel bir rekabet ve iyi servis anlayışı ile yüksek sayıda turist getirmeyi planlayan, yeni kurulan bir şirket olan ve başında da hissedarı bir Türk Sn. Erdinç Adalı’nın olduğu Soley Tour, Bükreş’ten 1x full uçak kaldırarak, Romanya’nın önemli seyahat acente yetkililerini ve basın mensuplarını Antalya ‘ya getirdi.

05/04/2021 14:13
Romanya pazarından umut veren haber

Soley Tour, Novanta Turizm partnerliği ile iyi olmasını bekledikleri rezervasyon talepleri için bölgeyi ve otelleri gezerek, temaslarda bulunacaklar. Basın mensupları da otellerdeki ve bölgedeki izlenimlerini ulusal basınlarında yer verecek ve Romanya’nın önde gelen TV kanallarında yayınlayarak Türk Turizminin tanıtımı sağlanacaktır.

Erdinç Adalı yaptığı açıklamada, “bilgi ve tecrübelerimi kendi işim için harcayacağım. Hem ülkemin insanı, hem de Romen’leri biliyorum. Sektördeki konaklama sektörü sahip ve sorumluları ile olan iyi ilişkilerimiz de değerlendirerek, yakın zamanda Romanya Pazarında adından çok söz edilen firmalardan biri olacağımıza inanıyoruz.” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.

İlginizi Çekebilir