Rıza Perçin: Havalimanında kaçak faaliyetlere izin verilmeyecek

TÜRSAB Akdeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Rıza Perçin, yaptığı yazılı açıklamada, “ülkemizin turizm sektöründe daha güvenli ve düzenli bir ortam yaratmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda, havaalanı karşılama bankolarında hanutçuluk ve yüksek sesle misafir karşılama gibi olumsuz uygulamaların son bulması için kararlı adımlar atıyoruz” dedi.

31/03/2023 17:25
Rıza Perçin: Havalimanında kaçak faaliyetlere izin verilmeyecek

TÜRSAB Akdeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Rıza Perçin, “Ayrıca, turizm sektöründeki adil rekabeti sağlamak amacıyla, TÜRSAB kimlik kartı olmadan yapılan transfer karşılamalarını ve plakasız taşıma araçlarının havaalanı nizamiyesinden içeri alınmasını da engelleyeceğiz. Böylelikle bölgemizde başkanımız Rıza Perçin önderliğinde Havalimanında kaçak faaliyetler son bulacaktır.

Tüm bu kararlarımızın uygulanması konusunda kararlıyız ve turizm sektörümüze faydalı olacağına inanıyoruz. Bölgemize gelen tüm ziyaretçilerin güvenli ve keyifli bir seyahat geçirmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Havaalanımızdaki bankoların düzenlenmesi, transfer araçlarındaki belgelerin tam ve eksiksiz olması konusundaki hassasiyetimiz ve turizm sektörümüzde adil bir rekabet ortamı yaratma hedefimiz ile ülkemizi daha iyi bir noktaya taşımak için çaba sarf ediyoruz.

Bu kararların her birinin bölgemiz için ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve başarma duygusunu içimizde taşıyoruz. Tüm ziyaretçilerimizin ülkemizde güvenli ve keyifli bir seyahat geçirmelerini sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Akdeniz Bölge Temsil Kurulu olarak ülkemizin turizm sektörüne katkı sağlamak için her zaman en iyisini yapacağımızı taahhüt ediyoruz.”


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.