Ramada Plaza By Wyndham Samsun hizmete girdi

Samsunlu yatırımcılar tarafından hizmete açılan 8 yıldızlı Ramada Plaza By Wyndham, nisan ayı itibarıyla İlkadım ilçesi Liman Kavşağı'nda hizmete girdi.

14/04/2022 11:52
Ramada Plaza By Wyndham Samsun hizmete girdi

Sahip olduğu hava, kara, deniz ve demiryolu ulaşım ağları ile bölgenin ve Türkiye'nin en önemli şehirlerinden olan Samsun, dünyaca ünlü marka bir otel kazandı. Ramada Plaza By Wyndham Samsun, misafirlerini ağırlamaya başladı. 

Samsunlu yatırımcılar tarafından hizmete açılan Ramada Plaza By Wyndham, nisan ayı itibarıyla İlkadım ilçesi Liman Kavşağı'nda hizmete girdi.  Şehir merkezindeki konumuyla Ramada Plaza By Wyndham, müşterilerine dünya standartlarında hizmet vermeyi amaçlıyor.

Otel 120 oda kapasiteli

Çevreye duyarlı mimarisi ve yüksek standartlarla donatılan otel, turistik veya iş amaçlı seyahat eden aynı zamanda keyifli vakit geçirmek isteyen misafirlerine konforlu bir konaklama sunuyor. Koşulsuz misafir memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile hizmet veren otelde, konaklama ve toplantı organizasyonlarında misafirlerini farklı deneyimlerle tanıştırmak planlanıyor.

Misafirlerin kendilerini özel hissedeceği ferah mekanların yer aldığı otel 120 oda kapasiteli. Ayrıca Roof katı ile 3 etkinlik salonu bulunan otelde yer alan restaurantta, geleneksel Türk ve çağdaş dünya mutfaklarının eşsiz lezzetleri misafirlerin beğenisine ve damak tadına sunuluyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.