Radisson Blu Resort & Spa, Çeşme’ye yeni Genel Müdür

Turizm ve Otelcilik sektöründeki 22 yıllık tecrübesiyle öne çıkan Kadir Alpat, Çeşme’nin 5 yıldızlı oteli Radisson Blu Resort & Spa, Çeşme’ye Genel Müdür olarak atandı.

24/06/2022 12:08
Radisson Blu Resort & Spa, Çeşme’ye yeni Genel Müdür

Kariyerine 2000 yılında Divan Antalya Otel’de başlayan Kadir Alpat, Ön Büro, Satış ve Pazarlama gibi çeşitli kademelerde görev aldı. 2014’te Radisson Blu Hotel & Spa, Istanbul Tuzla’da Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevine gelen Alpat, Radisson Otel Grubu bünyesinde çalışmaya başladı. Başarılı yönetici, ilk olarak Park Inn by Radisson İstanbul Ataşehir, ardından Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska otellerinde Genel Müdür pozisyonuyla çalışmalarını sürdürdü.

Başarının her daim ekip işi olduğuna inanan Alpat, Radisson Otel Grubu’nun sloganı "Evet Yapabilirim!’1 hizmet felsefesini ve 1Mutlu çalışan, eşittir mutlu misafir." misyonunu benimseyerek turizm sektöründeki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Deneyimli yönetici ayrıca, özel bir üniversitede Danışma Kurulu Üyeliği yapıyor ve sektördeki tecrübelerini genç nesillere aktarıyor.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.