Radisson Blu Bosphorus Hotel’e yeni genel müdür

Turizm ve otelcilik sektörünün başarılı ve deneyimli yöneticisi Fikret Yüksel, Radisson Blu Bosphorus Hotel, İstanbul’da genel müdür olarak yeni görevine atandı.

08/06/2022 12:36
Radisson Blu Bosphorus Hotel’e yeni genel müdür

1992’de başladığı otelcilik kariyerinde her geçen gün başarıyla yükselmeye devam eden Fikret Yüksel, en son Radisson Blu Resort & Spa Çeşme’de Genel Müdür olarak görev almıştı. Radisson Otel Grubu’nda uzun yıllar boyunca kariyerini sürdüren Yüksel’in çalıştığı oteller arasında; Radisson Blu Conference & Airport Hotel Istanbul, Radisson Blu Hotel Ankara, Radisson Blu Hotel Batumi, Radisson Resort & SPA Alushta, Park Inn by Radisson Rosa Khutor, Park Inn by Radisson Riga Valdemara ve Park Inn by Radisson Residence Riga Barona yer almakta.

Radisson Hotel Group bünyesinde uzun yıllardır çalışan deneyimli yönetici, otel açılışları, tüm operasyonu etkin yönetme, gelir arttırma gibi bir çok konudaki tecrübesi ile, satış, pazarlama, finans, personel yönetimi ve ‘Evet, Yapabilirim!’ hizmet felsefesi ile Radisson Blu Bosphorus Hotel, Istanbul’un faaliyetlerinde önemli bir görevi üstlenmiştir.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.