Projede lüks butik otel de var... Nef ile Kempinski'den 400 Milyon Dolarlık imza

Lüks markalı rezidanslar rağbet görmeye devam ediyor. Kempinski ve Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul geliştiricisi Nef,  Bodrum ve Sapanca'daki yeni projeleri için imza töreni düzenledi.

24/12/2022 13:26
Projede lüks butik otel de var... Nef ile Kempinski'den 400 Milyon Dolarlık imza

Dünya çapında markalı lüks gayrimenkul talebi artmaya devam ederken, Kempinski Grubu’nun Türkiye'de hizmet vereceği iki yeni lüks konut ve konaklama projesi için yönetim sözleşmeleri imzaladı. Türk gayrimenkul sektörünün öncüsü Nef tarafından geliştirilen Sapanca ve Gölköy Bodrum'daki projeler, konut sahiplerine lüks bir resortun tüm ayrıcalıklı deneyimlerini ve ultra lüks bir yaşamı vaat ediyor.

Kempinski Grubu İcra Kurulu Başkanı ve Kempinski AG Yönetim Kurulu Başkanı Bernold Schroeder, "Kempinski, 32 yıl önce Çırağan Palace Kempinski İstanbul'un açılışından bu yana Türkiye'de konaklama pazarının gelişiminde aktif bir oyuncu olmuştur" dedi. “Bu prestijli yeni projeler, lüks alanda köklü gayrimenkul geliştiricileri tarafından sunulan markalı konutlara  yatırımcıların artan iştahını yansıtıyor. Bu olağanüstü projeleri yönetmek için Türkiye'nin önde gelen lüks gayrimenkul markalarından biri olan Nef tarafından seçilmekten gurur duyuyoruz.” dedi.

Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, “Bu noktada Amerika, Londra, Dubai, Kazakistan ve Almanya'da prestijli yerel markalarla iş birliği içinde yatırımlarımıza devam ediyoruz. Bugün, dünyanın en köklü lüks otelcilik markası Kempinski ile işbirliğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.” diye konuştu.

Projede lüks butik otel de var

Ege'nin masmavi sularına bakan, çam ve zeytin ağaçlarıyla kaplı 75 dönümlük bir yamaçta yer alan Kempinski Residences Nef Reserve Gölköy Bodrum, 106 özel villaya ev sahipliği yapacak. 2+1’den 6+1’e değişen yaşam seçenekleri geniş bahçeleri, havuzları, verandaları, açık ve kapalı yaşam alanları ve geniş cam pencereleri ile iç ve dış mekan arasında

müthiş bir uyum yakalayan proje, 2026 yılında hizmet vermeye başlayacak. Kempinski Residences Nef Reserve Gölköy Bodrum, seçkin sakinleri için Demirbükü Koyu’nun muhteşem manzarasına karşı konumlandı. Projede yer alan lüks butik otel, ayrıcalıklı ve prestijli hizmetleri ile  12 ay boyunca kusursuz hizmet verecek.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.