Pegas Küba’da 3 yeni otel daha açacak

Bu yıl ilk otelini Küba Varadero’da açan Pegas Touristik, Küba’da 3 yeni otel daha açarak büyümesini sürdürecek.

14/03/2023 12:43
Pegas Küba’da 3 yeni otel daha açacak

Küba’da PGS Varadero Otelini açan Pegas Touristik’in amacı Küba’da otelcilik alanında büyümek. PGS Varadero Resort Otelin Genel Müdürlüğüne getirilen turizm camiasının tecrübeli ismi Cengiz Karaağaç Turizmdays.com'a yaptığı açıklamada, ‘’4 yıldızlı otelin eski adı Fiesta Americana Punta Varadero'dur. Her şey dahil otelde 633 oda 1261 yatak bulunuyor. Otelde, turistlere özel bir kumsal, barlar ve restoranlar (2 alakart restoran dahil), çocuk kulübü, animasyon, spor alanları, 3 açık havuz ve bir çocuk havuzu bulunmaktadır’’ dedi.

Küba’da 3 otel daha alınacak

Ağırlıklı olarak Rus turistlerin olduğu otelde Avrupa, Kanada, Meksika ve Arjantin gibi ülkelerin turistleri de ağırlanmakta olduğunun altını çizen cengiz Karaağaç, şunları söyledi:

“Pegas Touristik olarak Küba’daki ilk otel PGS adıyla işletiliyor. 3 otel daha alarak işletmeyi düşünüyoruz. Bu oteller Swandor markası ile işletilecek ve 5 yıldızlı olacaklar. Yeni oteller Cayo Coco bölgesinde, Varadero ve Havana’da olacaklar. Böylece Varadero’da 2 otel olmak üzere toplamda Küba’da 4 otelimiz olacak.

Pegas Touristik’e ait Türkiye’de, 3 otel olmak üzere, Yunanistan, Vietnam, Tayland, Mısır ve şimdi de Küba'da otellerimiz bulunuyor.  Pegas Touristik’in toplamda 9 oteli bulunmaktadır. Pegas Touristik olarak dünyada turizmin canlı olarak yapıldığı ülkelerde Otelleri olacak. Yatırımlar turizmin canlı olduğu ülkelerde devam edecek.’’


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.