Park Inn by Radisson Istanbul Atasehir'e yeni Genel Müdür atandı

Radisson Otel Grubu'na bağlı Park Inn by Radisson Istanbul Atasehir'in Genel Müdürlüğü'ne, Elif Büyüker atandı.

27/02/2024 11:52
Park Inn by Radisson Istanbul Atasehir'e yeni Genel Müdür atandı

Radisson Otel Grubu’nda 13 yılı aşkın süredir görev yapmakta olan Elif Büyüker, kariyerinde insan kaynakları, finans direktörlüğü gibi farklı görevlerde bulunmuştur. 22 yıllık kariyerine 1999 yılında Orta Amerika / Karayip’lerde Princess Group of Companies'te finans direktörü olarak başlayan Elif Büyüker’in Genel Müdürlük yolculuğu Radisson Blu, Park Inn by Radisson, Radisson Red ve Radisson Collection Otelleri'nde iç denetim ekip üyeliği pozisyonu ile başladı.

11 yılda özellikle Avrupa Bölgesinde Radisson Blu, Park Inn by Radisson, Radisson Red ve Radisson Collection Hotel’de 24 denetim gerçekleştirdi. Elif Büyüker‘in Radisson Otel Grubu'ndaki son görevi Radisson Blu Hotel, Ankara'da Finans Direktörü olarak gerçekleşti.

Uzun yıllardır Radisson Otel Grubu bünyesinde görev yapan deneyimli yönetici Elif Büyüker, tüm operasyonun etkin yönetimi, gelir artışı, finans ve personel yönetimi gibi birçok alandaki tecrübesiyle Park Inn by Radisson Istanbul Atasehir’de önemli bir rol üstlendi.

Park Inn by Radisson Istanbul Atasehir Genel Müdürü Elif Büyüker, "Radisson Otel Grubu’ndaki yeni görevimle kariyerime devam etmekten heyecan duyuyorum, bu dinamik bölgelerdeki tekliflerimizi ve misafir deneyimlerimizi daha da yükseltmek için deneyimlerimden yararlanmayı ve özel ekiplerimizle çalışmayı dört gözle bekliyorum" dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.