Özgür Çözgener, TGA’nın Güneydoğu Anadolu temsilciliğine aday oldu

Güneydoğu Anadolu Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (GATOD) Yönetim Kurulu Üyesi ve Novotel&İbis Otel Gaziantep Genel Müdürü Özgür Çözgener, TGA Yönetim Kurulu’nun Güneydoğu Anadolu Bölgesi temsilciliğine aday oldu.  

05/12/2022 23:20
Özgür Çözgener, TGA’nın Güneydoğu Anadolu temsilciliğine aday oldu

Türkiye'nin turizmin tanıtılması ve geliştirilmesi amacıyla kurulan Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) Yönetim Kurulu Seçimleri 25.12.2022 pazar günü gerçekleştirilecek. Adaylar 15 kişiden oluşacak Yönetim Kurulu’na girebilmek için yarışacak. GATOD Yönetim Kurulu Üyesi ve Novotel&İbis Otel Gaziantep Genel Müdürü Özgür Çözgener de TGA Yönetim Kurulu’nun Güneydoğu Anadolu Bölgesi temsilciliğine aday oldu.

Konu hakkında bir açıklama yapan Özgür Çözgener: “25.12.2022 pazar günü yapılacak seçime Güneydoğu Anadolu Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeliğine adaylığımı koymuş bulunmaktayım.

Güneydoğu Anadolu’nun turizm gelirinden aldığı payı arttırmak gerekmektedir. Bölgemizde dünyada karşılığı olmayan turizm zenginlikleri bulunmaktadır. Bu zenginliklerin tanıtımını yaparak turizm gelirlerimizi artırmamız gerekmektedir.

Her birinde ayrı bir turizm varlığı, kültürü ve tatları ile Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Mardin, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak illerimizin turizmde tanıtımı ve gelişmesi için bütün gayretim ile çalışacağım” dedi.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.