Oz Hotels, Sheraton’ı Antalya’ya getiriyor

Oz Hotels, dünyaca ünlü otel grubu Marriott’un önemli markalarından Four Points Express by Sheraton’ı Antalya’ya getiriyor. Franchise anlaşmasını Oz Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çelebi Öz ile Marriott&Sheraton Yönetici Müdürü Berker Yurtbulmuş arasında imzalandı.

12/09/2023 23:17
Oz Hotels, Sheraton’ı Antalya’ya getiriyor

Antalya Lara bölgesinde bulunan tesis, entegrasyon sürecini tamamlayarak en kısa zamanda hizmete açılacak. Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Oz Hotels Antalya Bölge Müdürü Adnan Güller, “Oz Hotels olarak Antalya’ya uluslararası Sheraton markasını getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mehmet Çelebi Öz ile Marriott&Sheraton Yönetici Müdürü Sayın Berker Yurtbulmuş arasında Four Points Express by Sheraton markası için franchise anlaşması imzalanmış, tabelalarımız asılmıştır.

Antalya’nın Lara bölgesinde bulunan tesisimizin entegrasyon sürecini tamamlayarak en kısa zamanda hizmete açmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Oz Hotels ailesine ve Antalya’mıza hayırlı olsun. Sektöre çok kıymetli katma değer sağlayan Oz Hotels yeni sürprizlerle gündemde olmaya devam edecektir” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.