Otel yönetimi uçtan uca dijitalleşiyor

DİA Yazılım Genel Müdürü Suha Onay, otellerin tek bir sistem üzerinden tüm işlemlerini hızlıca yapabileceğini belirterek, DİA Otel Yönetimi’nin işletmelerin hızlı, kolay bir şekilde farklı modüller üzerinden yönetilmesine olanak tanıdığını açıkladı.

28/08/2023 12:49
Otel yönetimi uçtan uca dijitalleşiyor

DİA Otel Yönetimi, otellerin hızlı ve kolay bir şekilde farklı modüller üzerinden yönetilmesine olanak sağlıyor. İster tek ister birden fazla oteli DİA Otel Yönetimi üzerinden kontrol etmek mümkün. Sistem, tek program üzerinden tüm iş süreçlerini uçtan uca yönetmek, istenilen her yerden otel bilgilerine anlık ulaşım sağlama ve tüm operasyonları mobil cihazlardan takip edebilme özelliklerini sağlıyor. DİA Otel Yönetimi ile; ön büro yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, acenta ve kontrat yönetimi, doluluk, kontenjan, satış analizleri, gelir - gider analizleri, housekeeping, oda yönetimi, anket, restoran POS, santral, stok, depo, ön muhasebe ve genel muhasebe, personel yönetimi gibi tüm ihtiyaçlar online sistem üzerinden hızlı bir şekilde karşılanabiliyor.

Geliştirdikleri DİA Otel Yönetimi çözümü ile özellikle birden fazla oteli olan işletmelerin otel yönetim sistemi üzerinden restoran, muhasebe, CRM, personel yönetimi gibi modüllerle de, otellerini entegre bir şekilde yönetebileceklerini belirten DİA Yazılım Genel Müdürü Suha Onay, “Oteller, maliyet avantajı ve çoklu otel yönetiminin kolaylığı nedeniyle bulut teknolojisi üzerinden hizmet veren ticari yazılımları tercih ediyorlar. Yine bulut teknolojisinin avantajlarından biri olarak telefonları ya da tabletleri üzerinden de otellerini kontrol altında tutup, işlemlerini bulundukları her yerden gerçekleştirebiliyorlar” dedi.

Otellerin tek bir sistem üzerinden tüm işlemlerini hızlıca gerçekleştirebileceğine de vurgu yapan DİA Yazılım Genel Müdürü Suha Onay, “DİA Otel Programı ile tüm otel operasyonlarınızı hızlı yönetebilir, otelinize gelen misafirlerinizin; en son ne zaman geldiğini, kaç defa geldiğini, hangi odalarda kaldığını anlık kontrol edebilir, tüm oda durumlarınızı listeleyip housekeeping işlemlerinizi hızlandırabilir, check-in,check-out, rezervasyon işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca kesilen faturalarınızı, alınan ödemelerinizi, satın almalarınızı, tahsilatlarınızı, hesap işlemlerinizi ve acenta kontratlarınızı tek bir sistemden yönetebilir, otel yönetim sisteminizi DİA’nın; muhasebe, stok ve depo, restoran programlarıyla entegre kullanabilirsiniz. Kısacası tek program üzerinden tüm iş süreçlerinizi uçtan uca yönetmeniz mümkün” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.