Bodrum'da otel yöneticileri tek çatı altında toplandı

Otelcilik sektöründeki sorunlara çözümler aramak amacıyla kurulan Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği, Bodrum’da da faaliyete başladı.

10/06/2022 22:50
Bodrum'da otel yöneticileri tek çatı altında toplandı

Otelcilik sektöründe profesyonelliği geliştirmek, yardımlaşma ve iletişimi kuvvetlendirmek, sorunlara çözümler aramak, otel yöneticiliği mesleğine düzen getirmek amacıyla kurulan Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Türkiye genelinde yayılmaya devam ediyor. POYD, Türkiye’nin önemli turizm merkezi Bodrum’da da hayata geçirildi.

Dünyanın farklı turizm ülkelerinde de üyeleri bulunan, Türkiye’de İstanbul, İzmir, Bursa ve Mersin’de Bölgesel Yürütme Kurulu oluşturan POYD’nin Bodrum BYK temsilciliğini ise Bodrium Hotel&SPA Genel Müdürü Yiğit Girgin üstlendi.

Bodrum’daki otel yöneticilerini çatımız altına bekliyoruz 

Bodrum’un Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biri olduğunu belirten POYD Başkanı Ülkay Atmaca, “Bodrum’daki otel yöneticilerini çatımız altına bekliyoruz. Sevgili Yiğit Girgin’in de POYD Ailesi’ne önemli katkılar sunacağına eminiz” dedi.

Atmaca, “POYD olarak otel yöneticilerinin ve ülke turizminin gelişimi için varız. Aktif bir yapıya sahip olduğumuz için Türkiye geneline yayılmak da istiyoruz. Bölgelerdeki üye sayımız arttıkça Türkiye genelindeki bölgesel yürütme kurulu sayımızı da artıracağız” diye konuştu.

Girgin de, “POYD gibi profesyonel otel yöneticilerinin bir araya geldiği dinamik bir yapının içinde yer almaktan mutluluk duyuyorum. Derneğimizi Bodrum’da en iyi şekilde temsil edeceğiz” şeklinde konuştu.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.