Ordu ünlü otel grubuna imza attı

Çambaşı Yatırım A.Ş. ve ORBEL A.Ş. ortakları ile Wyndham Hotel Group arasında ön anlaşma imzalandı. Anlaşma ile birlikte; 95’e yakın ülkede yaklaşık 9 bin oteli bulunan Wyndham Garden markasının Çambaşı’ndaki otelde hizmete girmesi için ilk adım atıldı.

16/03/2022 12:41
Ordu ünlü otel grubuna imza attı

Anlaşmayı Çambaşı Yatırım A.Ş. adına ORBEL A.Ş. tarafından Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. M. Hilmi Güler imzalarken Wyndham Hotel Group adına ise Avrupa Geliştirme Başkan Yardımcısı Christian Michel imzaladı.

İmza törenine; Çambaşı Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cem Şenocak, Yönetim kurulu üyeleri Ali Fuat Ökmen, Celalettin Alptekin, ORBEL A.Ş. Genel Müdürü Muhammet Günaydın ve yardımcısı Serap Uzun, Wyndham Hotel Group Türkiye ve Balkanlar İş Geliştirme Direktörü Murat Özel ve otel danışmanı Mustafa Bol da katıldı.

Türkiye için 3 proje

Wyndham Hotel Avrupa Geliştirme Başkan Yardımcısı Christian Michel, “Wyndham Garden markamızı Antalya, Diyarbakır ve Ordu Çambaşı olmak üzere 3 proje ile bu yıl Türkiye’ye sunuyoruz. Hâlihazırda 2 projenin daha görüşmeleri sürüyor” dedi.

22 markadan 8’i Türkiye’de

Wyndham Türkiye ve Balkanlar İş Geliştirme Direktörü Murat Özel ise , “Kasım ayı başı itibarıyla Türkiye'deki portföyümüzde, 40 noktada bulunan ve toplamda 12 binden fazla odaya sahip 86 otelimiz yer alıyor. Otel sayısı bazında ülkedeki en büyük uluslararası otel şirketi konumunda olmamızın yanında, Türkiye'de hem şehir otellerimizi hem de resort tesislerimizi kapsayan geniş bir portföye sahibiz. Yalnızca İstanbul'da 27 otelimiz bulunuyor ve gözde turizm merkezlerinin yanı sıra geniş bir yelpazedeki ikincil şehirlerde de güçlü bir varlığımız mevcut. 22 markamızdan 8'i şu anda Türkiye'de bulunuyor” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.