Odette Bodrum Hotel kapılarını misafirlerine açtı

Bodrum Ortakent’te Yahşi bölgesinde 5 bin metrekare bir arazide, yemyeşil dağ ve orman manzarasına konumlanan Odette Bodrum Hotel, kapılarını misafirlerine açtı.

13/06/2022 22:14
Odette Bodrum Hotel kapılarını misafirlerine açtı

Şehrin telaşından uzak kalarak, doğanın kalbinde huzurlu bir tatil geçirmek isteyenlere bu yıl kapılarını Costa Group Otelleri güvencesiyle Bodrum Ortakent’te açan Odette Bodrum, doğa severlere hitap eden taş ev konseptiyle, Bodrum’da alışılmışın dışında bir tatil deneyimi sunuyor.

9 odasıyla hizmete başlayan Odetta Bodrum’da her zevke ve ihtiyaca yönelik bir oda konsepti sunuluyor. İster çift, ister aile ister arkadaş grupları… Doğanın sadeliğinden ilhamla dizayn edilen, taş duvarlarıyla samimi bir atmosfer sergileyen, ahşap tonlarının beyaz ve griyle buluştuğu Odetta Bodrum odalarında sade bir şıklık göze çarpıyor.

Doğayla bütünleşerek geçirmek isteyenlerin adresi

Tatilini kendi evindeymişçesine konforla yaşamak isteyen misafirleri için tüm detayların düşünüldüğü Odetta Bodrum’da tatili boyunca kendi yemeğini pişirmek isteyen misafirlere özel tasarlanmış mutfaklı oda seçenekleri de yer alıyor.

Konuklarını kendi doğasıyla buluşturma misyonuyla tamamen doğaya uyumlu müstakil oda girişli odaları, bahçeleri, verandaları, taş evleri bünyesinde barındıran Odetta Bodrum, yaz tatilini doğal güzellikler içerisinde telaşsızca, doğayla bütünleşerek geçirmek isteyen misafirlerini bekliyor.

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.