O ülkede 3 günde 1 otel açılıyor

Pandemin ardından küresel otel yatırımları yeniden canlanırken, uluslararası bir zincir 3 günde 1 otel açtıklarını açıkladı.

18/08/2023 13:03
O ülkede 3 günde 1 otel açılıyor

Bu haber Çin’den geldi. Uluslararası zincirler, Çin’de çok sayıda yeni otel için imza atarak birden çok marka kategorisinde büyümeye devam ediyor. Son anlaşmalardan biri Conrad Qingcheng Dağı için.

Sichuan eyaleti Dujiangyan’da 2027’de açılması planlanan otel, 180 odanın yanı sıra lüks bir spa, fitness merkezi ve yüzme havuzlarının yanı sıra çeşitli diğer sağlıklı yaşam olanaklarına sahip olacak 2024’te açılması planlanan Hilton Shanghai City Centre de, 382 odalı. 2025 yılında açılması planlanan Hilton Shanghai Jing ise, 250 odalı.

Çin’de üç günde bir yeni bir otel açıyor

Hilton Marka Başkanı Matt Schuyler, “Hilton, 170’den fazla destinasyonda faaliyet gösteren 512 otel ve gelişme aşamasındaki 700 otelle Çin’in canlı konaklama endüstrisine liderlik ediyor.

Bugün Hilton, Büyük Çin’de ortalama üç günde bir yeni bir otel açıyor ve modern gezginin ihtiyaçlarına uyan markalarla sayısız destinasyonda genişleyen bir misafir kitlesine hitap etmek için iyi bir konuma sahip" dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.