Nirvana Mediterranean Excellence Otel, marka imajını yeniledi

Nirvana Mediterranean Excellence Otel, yenilenen marka imajının lansmanını görkemli bir gala gecesi ile kutladı.

07/11/2019 23:52
Nirvana Mediterranean Excellence Otel, marka imajını yeniledi

26 Ekim Cumartesi günü gerçekleşen gala gecesinde, usta oyuncu Altan Erkekli ve Veysel Diker bol eğlenceli ve müzikli "Şifa Niyetine" tiyatro oyunu ile tüm konuklara müzik dolu eğlenceli dakikalar yaşattı. 

Gala gecesinin ilerleyen saatlerinde sahne alan Burcu Güneş, söylediği Türkçe ve İngilizce şarkılarla konuklara müzik ziyafeti çekti. Muhteşem bir organizasyona imza atan Nirvana Mediterranean Excellence Otel, hafta sonu boyunca düzenledikleri etkinliklerle de Türkiye'nin ünlü isimlerini ağırladı. 

Mediterranean Excellence Otel, 2020'de de iddialı

Ünlü karikatürist Selçuk Erdem, gerçekleştirdiği imza gününde basılan son karikatür kitabını sevenleri için imzalarken, dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut, konuklara cep telefonuyla en güzel tatil fotoğrafını çekmek için özel tavsiyelerde bulundu. 

Hafızalardan silinmeyecek bir gala gecesinin ardından sürprizlerine devam eden Nirvana Mediterranean Excellence Otel’in özel davetlileri arasında yer alan Ebru Şallı, pazar günü gerçekleşen “Fitness & sağlıklı yaşam” sohbeti ile tüm konuklarla güzellik sırlarını paylaştı. 

Ünlü şef Mehmet Özer'den sağlıklı ve lezzetli yemek tüyoları 

Ünlü şef Mehmet Özer, davetlilerin katılımıyla gerçekleşen özel brunchta tüm konuklara sağlıklı ve lezzetli yemek üzerine çok değerli tüyolar verdi.

Türkiye’nin turizm cenneti Kemer/Beldibi’ndeki Nirvana Mediterranean Excellence Otel, gerçekleştirdiği gala gecesiyle 2020 sezonuna iddialı bir giriş yaptı.   

Yorumlar