NG Hotels Grubu’na yeni ödüller

NG Hotels grubu bünyesinde bulunan NG Sapanca ve NG Enjoy, enerji ve sürdürülebilirlik yönetimiyle Green Check Altın Sertifikası’nı almaya hak kazandı. Böylece NG Hotels grubunun iki oteli, enerji ve sürdürülebilirlik yönetimi konusunda uluslararası standartlara uygunluklarını kanıtladı. Daha önce grubun NG Afyon, NG Phaselis Bay otelleri de aynı yeşil belgeyi almıştı.

14/09/2023 16:27
NG Hotels Grubu’na yeni ödüller

NG Hotels grubu, çevre, iş sağlığı ve güvenliği, sürdürülebilirlik alanlarındaki faaliyetlerini her geçen gün geliştirmeye devam ediyor. Grubun bünyesinde bulunan NG Sapanca ve NG Enjoy otelleri, Green Check Altın Sertifikası’nı almaya hak kazandı. Bu sertifika, otellerin enerji ve sürdürülebilirlik yönetimi konusunda uluslararası standartlara uygunluğunu belgeleyen bir program.

NG ENJOY’A ÜÇÜNCÜ, NG SAPANCA’YA DÖRDÜNCÜ YEŞİL BELGE

NG Enjoy, ISO 14001, Greening Hotels belgelerinden sonra Green Check Altın Sertifikası ile üçüncü yeşil belgeyi almış oldu. NG Sapanca ise, ISO 14001, Yeşillenen Oteller Sertifikası ve Yeşil Yıldız Belgesi’nden sonra Green Check Altın Sertifikası ile dördüncü yeşil belgeyi aldı.

“Daha iyi bir hizmet sunmak için çalışıyoruz”

NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür yaptığı açıkylamada, Green Check Altın Sertifikası’na ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Çevre, iş sağlığı ve güvenliği, sürdürülebilirlik alanlarındaki faaliyetlerimizi her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz. NG Phaselis Bay ve NG Afyon’un ardından NG Sapanca ve NG Enjoy otellerimizde de, Green Check Altın Sertifikası’nı almaya hak kazanmanın gururunu yaşıyoruz. Bu başarılarımızla misafirlerimize daha iyi bir hizmet sunmayı hedefliyoruz” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.