Muğla'da apart otelde yangın

Muğla'nın Bodrum ilçesinde bulunan bir apart otelde çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü. Yangın, otel bahçesindeki ahşap kapalı alanda çıktı ve kısa sürede büyüdü.

15/01/2024 14:02
Muğla'da apart otelde yangın

Muğla'nın Bodrum ilçesinde bulunan bir apart otelde çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü. Yangın, otel bahçesindeki ahşap kapalı alanda çıktı ve kısa sürede büyüdü. Bodrum İtfaiye Grup Amirliği ekipleri olay yerine gelerek yangına müdahale etti ve yangın söndürüldü. Yangının çıkış sebebi ise inceleniyor.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir apart otelde çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü.Yangın, Gümbet Mahallesi Adnan Menderes Caddesi üzerindeki bir otelde sabaha karşı meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, otel bahçesinde ahşap kapalı alanda çıkan yangın kısa sürede büyüdü.112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirilmesinin ardından bölgeye Bodrum İtfaiye Grup Amirliği ekipleri sevk edildi.

Kısa sürede olay yerine gelen ekipler, alevlere müdahale etti. Yangın ekiplerin müdahaleleri sonucunda söndürülürken, yangının çıktığı kapalı alan tamamen yanarak kullanılmaz hale geldi.Yangının çıkış sebebinin belirlenebilmesi için inceleme başlatıldı. (İHA)


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.