MP Hotels Türkiye’deki otellerini açıyor

Almanya merkezli MP Hotels, Türkiye’deki bazı otellerini yeniden açıyor. Grup yeni hayata geçirdiği kapsamlı hijyen planı ile sezona merhaba diyecek.

30/06/2020 16:49
MP Hotels Türkiye’deki otellerini açıyor

 MP Hotels, Alaçatı ve Bodrum’daki 4 oteliyle yeniden misafirleriyle buluşuyor. Alaçatı’nın en özel sörf ve eğlence merkezlerinin hemen kalbinde konumlanmış DESIGN PLUS SEYA BEACH HOTEL ve KAIRABA ALAÇATI BEACH RESORT, Bodrum’un en eşsiz plajları ve merkezine yakınlığı ile ünlü LABRANDA TMT ve SENSES HOTEL BODRUM ile 2020 yaz sezonuna hazırlanan grup, misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimi yaşatmak için tüm ekibiyle hazır.

Türk misafirlerinin en çok tercih ettiği bölgelerin başında gelen Alaçatı 2020 yaz sezonunda tüm dinamikleriyle eşsiz bir tatil deneyiminin parçası olacaklar. Alaçatı’daki otellerin misafirlerine sunduğu imkanlar arasında dünyaca ünlü bir sörf okulu, Türkiye’nin ünlü plaj işletmeleri bu deneyimin bir parçası olmak için hazır. Yine bir diğer gözde tatil merkezi olan Bodrum otelleri de, Bodrum’un eğlence ve alışveriş mekanlarına yakınlığı ile misafirlerini cezbetmeyi bekliyor.

Temmuz ayı itibarıyla hizmet vermeye başlayacak olan oteller ve çok özel mekanlar, misafirlerine yeni deneyimler sunarken, kişiye özel hizmetleri ile ön plana çıkacak.

MP Hotels, yeni hijyen kurallarını hayata geçirerek, misafirlerinin güvenli ve huzurlu bir tatil geçirebilmeleri için tüm önlemlerini almış durumda. Misafirler tatillerinden ödün vermeden keyifle zaman geçirirken, oteller yeni önlemlerle misafir memnuniyetini en üst seviyede tutacak.

Yorumlar