MP Hotels'ten güven tazeleyen açıklama... Türkiye’deki 11 otelimizde operasyon kesintisiz devam ediyor

MP Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Barış Atasoy, Türkiye'deki 11 otelin faaliyetlerine aralıksız devam ettiklerini açıkladı.

04/06/2024 11:55
MP Hotels'ten güven tazeleyen açıklama... Türkiye’deki 11 otelimizde operasyon kesintisiz devam ediyor

Antalya, Alanya, Bodrum, Marmaris, Kuşadası, Seferihisar ve Çeşme gibi Türkiye'nin en önemli turizm destinasyonlarında yer alan Labranda Hotels & Resorts, Kairaba Hotels & Resorts, Design Plus Hotels ve kendi işlettikleri MP Hotels Management markalarının misafirlerini ağırlamaya devam edeceğini vurguladı.

2024 Sezonuna tüm hızıyla başladıklarını ve hız kesmeden devam edeceklerini bildiren Atasoy, "Tüm ekiplerimiz, iş ortaklarımız ve misafirlerimiz için istikrar ve güven ortamının oluşturulması önceliğimizdir. Bu kapsamda, Türkiye'deki 11 otelimizde de operasyonlarımızın kesintisiz bir şekilde devam ettiğini ve her zaman ekip arkadaşlarımızın ve misafirlerimizin memnuniyetini ön planda tuttuğumuzu bildirmek isteriz." dedi.

MP Hotels, çalışan ve misafir odaklı yaklaşımıyla Türkiye'nin önde gelen turizm destinasyonlarında kusursuz bir tatil deneyimi sunmaya devam ediyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.