MNG Holding'den Dubai'ye 300 Milyon Dolarlık 5 yıldızlı otel

2 milyar dolarlık Dubai Kanal Projesi'ni 2013 yılında kazanan Mehmet Nazif Günal'ın başında olduğu MNG Holding, Business Area’da inşa ettiği 5 yıldızlı SLS Dubai Hotel & Residences adındaki otelini açıyor.

11/10/2021 12:47
MNG Holding'den Dubai'ye 300 Milyon Dolarlık 5 yıldızlı otel

MNG Holding, 2 milyar dolarlık Dubai Kanal Projesi’nin ilk fazını 2013’te kazanmış ve hemen ardından aynı bölgede bir otel yapmak için harekete geçmişti.

MNG Holding, Dubai’deki Business Arena’da inşa ettiği 5 yıldızlı SLS Dubai Hotel & Residences'in resmi açılışı bugün yapılacak. Otelin yapıldığı yerde ayrıca apartman kompleksinin de olduğu açıklanmıştı.

Otelin en az 300 milyon dolara mal olduğu belirtiliyor

SLS Dubai Hotel & Residences, dünyaca ünlü Burj Khalifa ve sakinleştirici Dubai Körfezi dahil olmak üzere şehrin en iyi 360 derecelik manzaralarını sunuyor. 75 kat yüksekliğinde bulunan SLS Dubai Hotel & Residences, aynı zamanda ünlü tasarımcı Paul Bishop tarafından ustalıkla tasarlanmış 254 otel odası, 371 konut birimi ve 321 otel dairesi ile bölgenin en yüksek otel ve rezidanslarından biri.

Tavandan tabana pencereleri ile 71. kattaki Sky Lobby, şehrin silüetinin panoramik  manzarasanı sunuyor,  75. katta ise bütün Dubai'yi ayaklarınızın altına alacak bir havuz bulunuyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.