Misal Hotels’ten İstanbul'a iki yeni otel geliyor

Turizm sektöründe ‘Misal Hotels’ markasıyla faaliyet gösteren Vaat Holding, 90 Milyon Dolar yatırımla İstanbul’da iki otel açacak.

19/09/2023 14:24
Misal Hotels’ten İstanbul'a iki yeni otel geliyor

Biri Alanya diğeri de Trabzon’da olmak üzere, iki otelle faaliyet gösteren Misal Hotels’e iki tesis daha ekleniyor. Şirket, 90 Milyon Dolar yatırımla İstanbul’da iki tane otel açacak. Otellerden biri Şişli'de, diğeri ise Güneşli-Basın Ekspres'te yer alacak.

Vaat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yaman Hacıibrahim; “Sanayi, inşaat ve gıda sektörlerindeki yatırımlarımızı arttırırken turizm ve otelcilik alanındaki Misal Hotels markamızı da Türkiye genelinde 25 noktaya ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu anlamda Trabzon ve Alanya’dan sonra İstanbul’da açacağımız iki yeni otelin ardından farklı illere de markamızı taşımayı amaçlıyoruz.

İstanbul Şişli ve Güneşli’de Vaat Yapı tarafından inşası devam eden otellerimizin ilkini 2024 yılı ortasında hizmete almayı planlıyoruz. Vaat Holding’in temel faaliyet alanları arasına aldığımız turizm ve otelcilik sektörü önümüzdeki süreçte büyümemizi sürdüreceğimiz ana başlıklar arasında yer alacak" dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.