Melih Yetiş, Bentour Reisen'de göreve başlıyor

Melih Yetiş, 5 Haziran'da Bentour Reisen A.Ş’nin Kontrat, Yield, Rezervasyon Departmanlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlıyor.

02/06/2023 21:34
Melih Yetiş, Bentour Reisen'de göreve başlıyor

Bentour Reisen A.Ş'de yeni Kontrat, Yield, Rezervasyon Departmanlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Melih Yetiş göreve başlıyor.

Yetiş, 5 Haziran'da Bentour Reisen A.Ş’nin Kontrat, Yield, Rezervasyon Departmanlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlıyor. Melih Yetiş, böylece Türkiye'deki tur operatörü Bentour Reisen'in Product portföyünün yanı sıra Rezervasyon ile Contracting & Yield sorumluluğunu da üstlenmiş oldu.

"Turizm alanındaki en deneyimli yöneticilerden birini bünyemize katmış olduk"

Melih Yetiş sayesinde Bentour Reisen, tur operatörlüğü sektöründe 40 yılı aşkın bir deneyime sahip olan ve bunun 17 yılını TUI bünyesinde geçiren ve 2015 yılına kadar Product, Contracting & Business Development (İş Geliştirme) Ticari Koordinatörlüğü görevini yürüten bir uzmanı bünyesine katıyor. Yetiş son olarak, İstanbul'da Touristalia Genel Müdürü olarak görev yapmaktaydı. 

Bentour Reisen Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Uğur konuyla ilgili olarak, "Melih Yetiş ile turizm alanındaki en deneyimli yöneticilerden birini bünyemize katmış olduk. Sürekli değişen pazar gereksinimleri ortamında kurumsal büyüme amacıyla Product kısmını daha da şekillendirme ve süreçlerimizi optimize etme konusunda kendisinin uzmanlığına güveniyoruz" ifadelerini kullandı.

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.