Martı Otel İşletmeleri'nin yeni Yönetim Kurulu Üyeleri belli oldu

Türkiye turizm sektörünün köklü kuruluşu Martı Otel İşletmeleri A.Ş. Olağan Genel Kurulu’nda, ilgili döneme ilişkin rapor ve hesaplar genel kurulda sunulurken, Yönetim Kurulu Üyeleri yeniden belirlendi.

05/01/2024 13:05
Martı Otel İşletmeleri'nin yeni Yönetim Kurulu Üyeleri belli oldu

Martı Otel İşletmeleri A.Ş.’nin 01 Nisan 2022 – 31 Mart 2023 özel hesap dönemine ilişkin Olağan Genel Kurulu, 4 Ocak 2024 Perşembe günü İstanbul’da Han Spaces Piyalepaşa’da gerçekleştirildi. Söz konusu özel hesap dönemine ilişkin Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Bağımsız Denetim Raporu, SPK ve TTK bilanço ile kâr-zarar hesaplarının ortaklara sunulduğu Genel Kurul’da Martı Otel İşletmeleri A.Ş. yönetimi de yeniden belirlendi.

Yapılan Genel Kurul ile birlikte Martı Otel İşletmeleri A.Ş.’nin yeni Yönetim Kurulu; Pakize Oya Narin (Başkan), Nurullah Emre Narin (Başkan Yardımcısı), Mine Narin, Hasan Emre Temelli, Zekeriya Serhan Altınordu, Hüseyin Ferit Volkan, Mehmet Erdoğan ve Ersin Taranoğlu’ndan oluştu.

Bilindiği gibi Martı Otel İşletmeleri A.Ş.’nin 6 Aralık 2023’te gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurulu’nda; yönetimde devamlılık, sürdürülebilirlik ve kurumsal yapının güçlendirilmesi amacıyla, imtiyaz hakkını da içeren esas sözleşmeye ilişkin değişiklikler Genel Kurul tarafından onaylanmıştı. Pay sahiplerinin ayrılma hakkı kullanmasına olanak sağlayan süreç ise 27 Aralık 2023’te tamamlanmıştı.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Tüm güncellemelerden e-posta yoluyla haberdar olun.