Martı Hotels & Marinas otelleri yılbaşı gecesine hazır

Türkiye turizminin köklü ve öncü markası Martı Hotels & Marinas, Antalya ve İzmir’de hizmet veren gözde tatil tesisleri ile büyülü geceye hazır.

23/11/2023 13:17
Martı Hotels & Marinas otelleri yılbaşı gecesine hazır

Yılbaşı gecesine misafirlerini özel hissettirecek seçkin bir hizmet sunma hedefiyle çalışan Martı Resort, Martı Hemithea ve ‘Dünyanın En İyi Turizm Köyü’ Şirince’de yer alan Güllü Konakları yılın en özel gecesinde usta şeflerin hazırladığı özel yılbaşı menüsü, canlı müzik ve yeni yıl brunch’ı ile güzel anılar biriktireceğiniz keyifli bir yılbaşı gecesi vadediyor. Sizde Martı Hotels & Marinas’ın seçkin otellerinde, çok özel bir ambiyansta yeni yıla merhaba diyebilir, yılbaşı gecesini unutulmaz kılabilirsiniz.

Yeni yıl, yeni beklentiler ve yeni umutlar 

Yeni yıl, yeni beklentiler ve yeni umutlar geliyor. Yeni yıla yeni umutlarla girmek isteyenleri ise, şimdiden yılbaşı heyecanı sarmış durumda.  Yılın bu en özel gecesini şehrin gürültüsünden uzak daha şık ve nezih bir ortamda kutlamayı düşünenler için Martı Hotels & Marinas’ın seçkin otelleri çok özel bir ambiyans sunuyor.

Martı Resort, Martı Hemithea ve Güllü Konakları ile çok özel bir yılbaşı

Turizmde yarım asrı aşan tecrübesi ile sektöre öncülük eden gerek ayrıcalıklı hizmet kalitesi gerekse de profesyonel personeli ile dünyanın dört bir yanından seçkin konukların tercihi olan Martı Resort, Martı Hemithea ve Güllü Konakları ile çok özel bir yılbaşı gecesi vadediyor.

Türk ve dünya mutfaklarından en özel lezzetler

Siz de yılın en özel gecesini, bölgelerinin en gözde adresleri konumunda bulunan Hotels & Marinas’ın; tarih, doğa ve kültürle iç içe eşsiz konumlara sahip otellerinde çok özel bir ambiyansta kutlayabilirsiniz.  Martı Resort, Martı Hemithea ve Güllü Konakları’nın sıcak ve samimi ortamında kendinizi özel hissettirecek ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla keyifli bir zaman geçirebilir, şömine başında Türk ve dünya mutfaklarının en özel lezzetleri eşliğinde yeni yıla merhaba diyebilirsiniz.

Martı Resort ile yılbaşı için çok özel bir ambiyans sunuyor

Türkiye’nin ilk resort oteli olarak, bu yıl yenilenen yüzü ile misafirlerini ağırlayan Martı Resort, büyüleyici koyları ile dünyanın en özel turizm merkezlerinden biri olan Marmaris’in kalbindeki İçmeler’de sizleri bekliyor.

Yılın 12 ayına yaydığı hizmet kalitesi ile tüm yıl boyunca misafirlerine ev sahipliği yapan Martı Resort, yılbaşında sunduğu özel ambiyans ile misafirleri için yılbaşını, güzel anıların biriktirildiği unutulmaz bir geceye dönüştürüyor. Usta şeflerin, hazırladığı yılbaşı özel menüsü, canlı müzik ve yeni yıl brunch’ı ile yeni yıla Martı Resort farkı ile girebilirsiniz. 

Martı Hemithea ile yeni yıla Ege ve Akdeniz esintileri eşliğinde girin

Adını Antik Yunan Mitolojisinin sağlık ve güzellik tanrıçasından alan Martı Hemithea’da Marmaris’in en güzel koylarından Hisarönü Körfezi’nde misafirlerini ağırlıyor. Tanrıçalardan ilham alınarak tasarlanan, her detayının şık ve sıra dışı dokunuşlara sahip zarif dekorasyonuyla büyüleyen Martı Hemithea, lüks butik otel konsepti ile misafirlerine unutamayacakları bir yılbaşı gecesi sunuyor. Siz de Ege ve Akdeniz rüzgarlarının esintilerini yüzünüzde hissedeceğiniz bu eşsiz ortamda, özel yılbaşı menüsü, canlı müzik ve yeni yıl brunch’ı ile yeni yılınızı unutulmaz kılabilirsiniz.

Güllü Konakları ile yeni yılı 'Dünyanın En İyi Turizm Köyü' Şirince’de karşılayın

Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü tarafından 'Dünyanın En İyi Turizm Köyü' seçilen Şirince’nin en özel mekanları arasında yer alan Güllü Konakları, yılbaşı geçesinizi çok özel anlara dönüştürüyor. Ege’nin incisi Şirince’de 100 yılı aşan köklü geçmişi, taş ve ahşaptan oluşan mimarisi, çok özel bir ambiyansı ve şömine başında sunduğu sıcak samimi ortamı Güllü Konakları, unutamayacağınız çok özel bir yılbaşı gecesi sunuyor.

Güllü Konakları’nın kendi çiftliğinden sofraya taşıdığı taptaze lezzetlerle hazırladığı özel yılbaşı menüsü, canlı müzik ve yeni yıla keyifli başlayacağınız yeni yıl brunch’ı ile siz de bu tarihi konakta 2024’e merhaba diyebilirsiniz. Dünyanın güzelliğine hayran kaldığı Şirince’yi bir de kış mevsiminin kartpostallara sığmayan eşsiz güzellikleriyle görebilir ve Güllü Konakları farkı ile çok özel bir yılbaşı deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.