Marriott'ın en lüks markası Ritz-Carlton Reserve Orta Doğu'ya geliyor

Marriott International, Ritz-Carlton Reserve markasını Suudi Arabistan'ın batı kıyısına getirmek için The Red Sea Development Company ile anlaşma imzaladığını duyurdu.

02/06/2022 13:51
Marriott'ın en lüks markası Ritz-Carlton Reserve Orta Doğu'ya geliyor

Suudi Arabistan'ın Kızıldeniz destinasyonunun bir parçası olacak yeni otel, benzersiz bir konaklama deneyimi sunacak. Marriott International, Ritz-Carlton Reserve markasını Suudi Arabistan'ın batı kıyısına getirmek için The Red Sea Development Company ile anlaşma imzaladığını duyurdu.

2023'te açılması planlanan Ritz-Carlton oteli Nujuma'nın; merakla beklenen Kızıldeniz destinasyonunun bir parçasını oluşturması, duyulara hitap eden benzersiz hizmet kalitesini, doğal güzellik ve yerli tasarımla harmanlayarak kişiselleştirilmiş bir deneyim sunması bekleniyor. Nujuma, markanın Orta Doğu'daki ilk mülkü olacak ve dünya çapında yalnızca beş tane bulunan Ritz-Carlton Reserve markasına katılacak.

Marriott'ın en lüks markası Ritz-Carlton Reserve Orta Doğu'ya geliyor

Marriott International Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'dan Sorumlu Geliştirme Sorumlusu Jerome Briet, “En lüks markamız Ritz-Carlton Reserve'ü ve onun hizmet deneyimini Orta Doğu'ya getirmekten heyecan duyuyoruz. Dünyanın en çok beklenen turizm projelerinden birinde mükemmel bir konuma sahip olacak tesis, son derece kişiselleştirilmiş lüks bir deneyim sağlamak için izole bir yaşamı ve inceliği harmanlayacak" diye konuştu.

Nujuma, Kızıldeniz'in Blue Hole adalar kümesinin parçası olan bir dizi özel ada üzerinde yer alacak. Bozulmamış doğal güzelliklerle çevrili ve çevreyle kusursuz uyum sağlayacak şekilde tasarlanan tesiste, bir ila dört yatak odalı 63 adet villa yapılması planlanıyor.

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.