Maldivler’deki iki Türk oteline “Beş Yıldız” ödülü

Gürok Grup bünyesinde, Maldivler’de ultra lüks segmentte misafirlerini ağırlayan Joali Maldives ve Joali Being, lüks turizmde küresel standartları belirleyen Forbes Travel Guide tarafından 2023 Yıldız Ödülleri’nde en yüksek değerlendirme olan “Beş Yıldız”la ödüllendirildi.

09/03/2023 13:50
Maldivler’deki iki Türk oteline “Beş Yıldız” ödülü

Gürok Grup tarafından 2018 yılında Maldivler’de hayata geçirilen Joali Maldives ve 2021’de faaliyete başlayan Joali Being, lüks segmentte yılın zirvelerini belirleyen Forbes Travel Guide’ın 2023 Yıldız Ödülleri’nde “Beş Yıldız”la ödüllendirildi. Lüks konaklama konseptinde mükemmellik konusunda dünyanın en önemli otoritesi olarak tanımlanan Forbes Travel Guide’ın her yıl belirlediği en iyiler listesinde bir otelin “Beş Yıldız”lı kategorisine girebilmesi için pek çok kriterde çok yüksek puan alması gerekiyor.

68 yıldır bu ödülleri veren şirket, denetimcileri aracılığıyla dünya çapındaki otelleri, restoranları ve spa’ları 900 farklı kriter üzerinden değerlendiriyor. Bu yıl hem Joali Maldives hem de bir sene önce hizmet vermeye başlayan Joali Being’in aynı kategoriye girerek ödüllendirilmesi, iki yatırımın da ultra lüks segmentte küresel standartların üzerinde olduğu anlamına geliyor.

Esin Güral Argat: “Bu ödül başarının ve yükselmenin simgesi”

Joali Maldives ve Joali Being’in kurucusu ve Gürok Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili Esin Güral Argat, “Hem Joali Maldives hem de Joali Being'in Forbes Travel Guide tarafından en yüksek derece olan ‘Beş Yıldız’ ile ödüllendirilmesinden ve saygın bir seyahat-destinasyon listesinde yer almasından onur duyuyoruz.

Yıldız gibi gerçek bir başarının ve yükselmenin simgesi olan bu ödül; seyahat severlere kişiselleştirilmiş, ilham verici ve unutulmaz deneyimler sunmaya devam eden özverili ekiplerimize ait. Bu ödül; sürdürülebilirlik, doğayla iç içe olma ve sorumlu seyahat konularında prensip olarak belirlediğimiz değerlerimizi uygulamaya devam ederken bize ayrı bir güç kattı. Joali markalarımızın yıldızlarının önümüzdeki dönemde çok daha fazla parlayacağına inanıyoruz” dedi.

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.