Malatya Girişim Grubu'nun otelini Mövenpick işletecek

Dünyanın öncü otel gruplarından Accor çatısı altındaki premium segment otel markası Mövenpick, Malatya’da, Malatya Mövenpick olarak hizmete giriyor.

02/12/2019 14:48
Malatya Girişim Grubu'nun otelini Mövenpick işletecek

Kendine has stili, özgün servisi ve uluslararası kimliğiyle yeni Malatya Mövenpick, Accor Otel Grubu ve Malatya Girişim Grubu arasında 29 Kasım Cuma günü imzalanan sözleşme ile hayata geçirildi.

Accor çatısı altındaki lüks otel markası olan Mövenpick Hotels & Resorts, Malatya’nın merkezinde Malatya Mövenpick olarak hizmete giriyor. Uluslararası kimliğiyle premium otel markası Mövenpick, şehrin merkezinde ve şehrin en sevilen yaşam merkezi MalatyaPark AVM’nin hemen yanı başında yer alıyor. Malatya Mövenpick şehrin eşsiz silüetine hakim olan şık, modern ve konforlu 202 odayla hizmet verecek.

 

Otelde 202 oda yer alıyor

Malatya Mövenpick’i hayata geçiren sözleşme Accor Yeni Doğu Avrupa Kıdemli Başkan Yardımcısı Eric Laporte, Accor Otel Grubu Türkiye, Ukrayna ve Gürcistan  Başkan Vekili Orkun Petekçi, Accor Otel Grubu Yeni Doğu Avrupa Yatırımlar Direktörü Yalın Yaltıraklı, Malatya Girişim Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Başdemir, Malatya Girişim Grubu  Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Kavuk ve Sadullah Ilıcak ve oteli temsilen Otel Genel Müdürü Adnan Devrim’in katılımıyla, Accor Otel Grubu ve Malatya Girişim Grubu arasında 29 Kasım 2019 tarihinde imzalandı.

Malatya Mövenpick içerisinde barındırdığı SPA ve Wellness Center, 24 saat açık fitness salonu, 2 masaj odası, buhar banyosu, saunası, Türk hamamı, güneşlenme alanı, şehrin en modern kapalı havuzu ile şehir siluetine hakim 202 modern ve konforlu odası, içerisinde barındırdığı 1000 kişilik  modern kongre Merkezi, 2000 m2'lik sağlık klubü ile çok yakında hizmete giriyor.

Malatya Girişim Grubu, projelerini deavm ettirecek

Bu amaçtan yola çıkarak vizyonunu; güç birliği ile kolektif iş yapmaya örnek olacak çalışmalar yaparak, tarihi şehrin modern dokusuna, sosyal ve kültürel gelişimine, ilkleri gerçekleştirmek yolu ile liderlik yapmak olarak belirleyen Malatya Girişim Grubu, bu vizyon ışığında aralıksız çalışmalarını sürdürmektedir. 

Bu süre zarfında Avrupa’da yılın AVM ödülünü alan 120,000 m2’lik alışveriş merkezi, 202 odalık Doğu ve Güneydoğu’nun en güzel oteli ve Malatya’da ofis standartlarını zirveye taşıyan 105 bağımsız bölümlü ofis planı ile Malatya Girişim Grubu, Malatya Life projesi ile yaşama farklı bir değer katmaktadır. MGG; Malatya için, Malatyalılar için lazım olan yeni projeler üretmeye devam ediyor ve edecek.

 

 

 

         

 

Yorumlar