LOTİ'ye Luxury Travel Mart’ta yoğun ilgi

Lüks seyahat sektörünün öncü fuarı Luxury Travel Mart, 2-3 Mart 2023 tarihlerinde Moskova'da Hyatt Regency Moscow otelinde katılımcıların yoğun ilgisi ile düzenlendi. BDT pazarıyla bağlarını güçlendirmek isteyen lüks segment konseptli şirketlerin katılım gösterdiği fuarda LOTİ en çok ilginin yoğunlaştığı şirketlerden biri oldu.

08/03/2023 12:26
LOTİ'ye Luxury Travel Mart’ta yoğun ilgi

Dünyaca ünlü otel grupları, beş yıldızlı tatil köyleri, seçkin otomobil, gemi, yat ve özel jet kiralama şirketleri, DMC‘ler ile tur operatörlerinin katıldığı Luxury Travel Mart'ta, LOTİ en çok ilgi gören şirketlerden biri oldu.

Sunduğu konfor ve hizmet kalitesi ile fark yaratan LOTİ, katılımcıları özgün LOTİ stant tasarımı ve şampanya karşılaması ile cezbetti. Acenteleri, fuar için Antalya'dan bizzat gelen LOTİ CEO'su Aydın Yaşayacak ve LOTİ'nin Genel Müdürü Anna Samoylenko ile Moskova ofisi temsilcileri karşıladı.

Fuarın ikinci gününde, tüm konukların beyaz kıyafetle katılım gösterdiği gala, konserler ve seçkin şeflerin lezzetli menüleri ile son buldu. Fuar, lüks hizmetler pazarına olan ilginin arttığını açıkça ortaya koydu.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.