Lara Barut Collection'da genç yeteneklerin sanat şöleni  

Lara Barut Collection, her yıl Ekim ayının son haftasında gerçekleştirdiği Çağdaş Genç Sanatçılar Buluşması ile sanata ve genç yeteneklere ev sahipliği yapıyor. Bu yıl beşinci kez düzenlenecek olan etkinlik, Hakan Kürklü'nün küratörlüğünde sanatseverlere özel bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

09/10/2023 12:58
Lara Barut Collection'da genç yeteneklerin sanat şöleni

 

Ünlü ressam Recep Batur’un onur konuğu olacağı ve 10 yetenekli genç sanatçının katılımıyla 22-29 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlik sonunda eserler, sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

Lara Barut Collection, konuklarını rahatlık ve lüksün ötesinde, sanata ve sanatçılara verdiği değerle karşılıyor. Her yıl düzenlenen Çağdaş Genç Sanatçılar Buluşması, otelin sanatsal kimliğini daha da güçlendirerek genç yeteneklere fırsat sunuyor. Sanat buluşması, otel misafirlerini sanatın yaratıcı sürecine dahil ederek, onlara unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Etkinlik süresince 10 yetenekli sanatçı, Lara Barut Collection'ın yaratım alanında bir arada olacak ve eserlerini tamamlamak için otel misafirleriyle iş birliği içinde çalışacak. Bu süreçte, otel misafirleri sanatın yaratım sürecini yakından takip ederek, sanatçıların düşünce dünyalarına ve yaratıcı süreçlerine tanıklık edecek.

Lara Barut Collection'ın Sanatsal Mirası

Eserler, etkinlik sonunda özel bir sergiyle misafirlerin beğenisine sunulacak. Sergi, sanatın farklı yönlerini keşfetmek ve genç yeteneklerin eserlerini yakından görmek isteyenler için eşsiz bir fırsat olacak. Serginin ardından, Lara Barut Collection'ın sanat koleksiyonuna dahil edilecek olan eserler, otelin sanat mirasını daha da zenginleştirecek.

Genç Sanatçıların İlham Veren Buluşması

Bu yılki etkinliğin onur konuğu, ünlü ressam Recep Batur olacak. Hakan Kürklü tarafından küratörlüğü üstlenilen etkinliğe; genç sanatçılar Badem Kocalar, Burak Kutlay, Elif Akçay, Emir Tekkalmaz, Esra Karataş, Ezgi Ekim Can, İlayda Çeşmecioğlu, Maya Kırçiçek ve Özge Akdeniz de katılacak. Genç yetenekler, sanatın sınırlarını zorlayarak farklı disiplinlerde eserler üretecek ve ziyaretçilere sanatın gücünü gösterecek.

Sanat Dolu Bir Tatil Deneyimi

Lara Barut Collection, sanatla buluşmanın otel deneyimine yeni bir boyut kazandırmasına yardımcı olan etkinlikle, turizm sektöründe benzersiz bir rol oynamaya devam ediyor. Misafirlere sanatla dolu bir tatil deneyimi sunarak, sanata olan bağlılığını ve yaratıcılığı vurguluyor ve sanatseverlerin unutulmaz anılar biriktirmesine olanak sağlıyor.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.