Kuveyt Havayolları'ndan Bodrum’a haftada 3 uçuş

Kuveyt Hava Yolları, 28 Nisan 2022 tarihi itibarıyla Trabzon, İzmir ve Bodrum'a doğrudan seferler başlatacağını duyurdu.

10/04/2022 22:22
Kuveyt Havayolları'ndan Bodrum’a haftada 3 uçuş

Kuveyt Hava Yollarından yapılan yazılı açıklamada, Trabzon'a 28 Nisan tarihinden itibaren cumartesi, salı ve perşembe olmak üzere haftada üç gün uçuş gerçekleştirileceği belirtildi. Bodrum'a 30 Nisan'dan itibaren cumartesi, pazartesi ve çarşamba günleri birer uçuş düzenleneceği aktarılan açıklamada, 5 Haziran'dan sonra ise İzmir'e haftalık iki uçuş yapılacağı ifade edildi.

Açıklamada sözlerine yer verilen Kuveyt Hava Yolları Yürütme Kurulu Başkanı Muin Razuki, şirketlerinin dünyanın farklı noktalarına uçuş ağını genişletme planı çerçevesinde Türkiye'ye yeni uçuşlar başlatacaklarını bildirdi.

Turizm sezonunda ciddi hareketlilik bekleniyor

Yaz aylarında Trabzon, İzmir ve Bodrum'a seyahatlerde artış görüldüğüne dikkati çeken Razuki, yeni seferlerle Türkiye'nin 5 farklı noktasına uçuş gerçekleştireceklerini kaydetti.

Razuki, bu yıl turizm mevsiminde ciddi bir hareketlilik beklediklerini ifade etti. Havahaber'de yer alan habere göre, Kuveyt Hava Yolları, halihazırda İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na uçuşlar gerçekleştiriyor.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.