KETAV’da Volkan Yorulmaz güven tazeledi

Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı’nın (KETAV) düzenlenen Genel Kurulu’nda mevcut Başkan Volkan Yorulmaz ile devam kararı alındı.

19/11/2023 22:55
KETAV’da Volkan Yorulmaz güven tazeledi

Türk turizminin ilk planlı turizm bölgesi olan Kemer’in 1985 yılında yurtiçi ve yurtdışı tanıtımı için turizmciler tarafından kurulan Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı’nın (KETAV) Genel Kurulu, Göynük Mahallesi’nde bulunan bir otelde düzenlendi. Toplantının Divan Başkanlığı’nı Kurucu Başkan Turgut Gür tarafından yapıldı. Genel Kurula Kemer Kaymakamı Ahmet Solmaz’da katıldı.

Divan Başkanı ve yazmanların seçimi ile başlayan genel kurula saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam edildi. Vakfın 2022 yılı faaliyet raporunun okunmasının ardından oy birliği ile ibra edilirken ardından 2022 yılı bilanço ve gelir gider hesapları ve denetleme kurulu raporu okunarak oy birliği ile ibra edildi.

Son olarak ise 2023-2026 yılları arasında görev alacak yönetim kurulu asil ve yedek üyelerin ve denetim kurulu asil ve yedek üyelerin seçimi yapıldı. Mevcut Başkan Volkan Yorulmaz ve listesinde bulunan turizmciler Ethem Okudur, Levent Kılıçoğlu, Burak Orkut, Haydar Gümrükçü, Buğra Berberoğlu, Hasan Aydın Aytuğ, Deniz Akdoğan ve İsmail Kıyar, KETAV’ın yeni yönetimini oluşturdular. (Levent Yenigün)

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.