Kemer ve Jet2 işbirliği meyvelerini veriyor

Turizmde pazar çeşitliliğini artırmak amacıyla İngiltere pazarının önde gelen seyahat acenteleri arasında yer alan Jet2 ile Kemer Belediyesi arasında imzalanan tanıtım sözleşmesi kapsamında Kemer’in İngiltere pazarında daha fazla ön plana çıkmasına olanak sağladı.

12/09/2023 23:42
Kemer ve Jet2 işbirliği meyvelerini veriyor

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun İngiltere’nin önde gelen tur operatörlerinden Jet2 ile Kemer tanıtımı için yaptığı anlaşma meyvelerini verdi. Turizmde pazar çeşitliliğini artırmak amacıyla İngiltere pazarının önde gelen seyahat acenteleri arasında yer alan Jet2 ile Kemer Belediyesi arasında imzalanan tanıtım sözleşmesi kapsamında Kemer’in İngiltere pazarında daha fazla ön plana çıkmasına olanak sağladı.

Kemer’in bir destinasyon olarak farkındalığının arttırılmasına yönelik yapılan kampanya ile sosyal medyada 7,3 milyondan fazla kişiye ulaşıldı. Blog ve e-posta yayınları ile de desteklenen kampanyada Kemer destinasyonu özellikle aile ve çift tatili ile ön plana çıkarıldı.

Tanıtım kampanyası sürecinde Kemer’i tercih eden misafir sayısında artış gözlenirken, kampanya destinasyonun İngiliz pazarında bilinirliğinin arttırılmasında büyük rol oynadı.

“KEMER İÇİN İNGİLTERE PAZARI BÜYÜK ÖNEM ARZ EDİYOR”

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu yaptığı açıklamada, Jet2 ile yaptıkları Kemer tanıtım anlaşmasının meyvelerini toplamaya başladıklarını söyledi. Kemer’in pazar çeşitliliğine ihtiyaç duyduğunu ve Kemer Belediyesi olarak bu yönde çalışmalarına devam ettiklerine işaret eden Belediye Başkanı Topaloğlu, “Kemer için Rusya pazarının yanı sıra Avrupa ve İngiltere pazarı da büyük önem arz ediyor.

Bu doğrultuda Jet2 ile Kemer tanıtımı anlamında anlaşma yaptık ve İngiltere’de sosyal medya platformlarında Kemer’e büyük yer ayrılıyor. Jet2 aracılığıyla 7.3 milyon kişiye ulaşıldı ve Kemerimizin adını duyurmuş olduk. Bu rakam her geçen gün artıyor. Buna yönelik acenteler üzerinden tanıtım kampanyalarına odaklanıyoruz. Kemerimizin değerine değer katmaya devam edeceğiz” dedi. (İHA)


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.