Kavaloğlu: Dünya'ya Antalyasız ve Türkiyesiz turizmin olmayacağını anlatacağız

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB), 23-24 Kasım 2023 tarihlerinde Antalya Belek’te gerçekleştireceği 13. Uluslararası Resort Turizm Kongresi öncesinde bir basın toplantısı düzenledi.

21/11/2023 14:02
Kavaloğlu: Dünya'ya Antalyasız ve Türkiyesiz turizmin olmayacağını anlatacağız

Akra Hotel Antalya’da gerçekleştirilen Basın Toplantısı’nda konuşan AKTOB Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Kavaloğlu, 13. Uluslararası Resort Turizm Kongresi’nde konuşulacak olan konular ve etkileri üzerine açıklamalarda bulundu. Bu yılın kongre ana temasının “sürdürülebilir turizm” olduğuna dikkat çeken Başkan Kavaloğlu, “Kongrede, dünya ve Türkiye turizm gündeminde yer alan konular farklı oturumlarda ele alınacak” dedi.

Resort Turizm Kongresi’nin ilk yapıldığı yıldan bugüne “Turizmin Geleceği, Geleceğin Turizmi” mottosu üzerine kurulduğunu belirten Kavaloğlu, tourismtoday'de yer alan habere göre, “Dünyanın farklı köşelerinden konuşmacılarımız ve 1500 konuğumuz olacak. Geleceğin turizminin konuşulacağı bir kongre olacak. En zor dönemlerde bile bu kongre organize edildi.

Kongremiz yine canlı olarak dijital dünyada da yer alacak. Dünyanın her yerinden bu kongre izlenebilecek. Sabahtan akşama kadar ilgi çekici konular olacak. Sürdürülebilirlik, Antalyasız ve Türkiyesiz turizmin olmayacağını anlatacağız. Bir sonraki kongremiz ise 21 Kasım 2024 tarihinde gerçekleştirilecek” diye konuştu.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.