Katar Türk tur operatörlerini ağırladı

Katar Turizm ve Qatar Airways, Katar'ın 2030 ulusal vizyonu çerçevesinde yılda altı milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlama hedefini hayata geçirmek üzere başlattığı uluslararası kampanyasının detaylarının aktarıldığı ortak bir etkinlikte Türkiye'nin önde gelen tur operatörlerini ağırladı.

22/03/2022 20:33
Katar Türk tur operatörlerini ağırladı

Katar Turizm ve Qatar Airways, Katar'ın 2030 ulusal vizyonu çerçevesinde yılda altı milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlama hedefini hayata geçirmek üzere başlattığı uluslararası kampanyasının detaylarının aktarıldığı ortak bir etkinlikte Türkiye'nin önde gelen tur operatörlerini ağırladı. Yeni kampanya, Katar’ın 2030 Ulusal Vizyonu doğrultusunda, Katar’ın Orta Doğu'da en hızlı gelişne turizm destinasyonu olma hedefini yansıtıyor.

Katar Turizm Stratejisi 2030 kapsamında, ülkede her bütçeye uygun ve mevcut tesislere eklenen birçok yeni tatil köyü, otel ve hizmet apartmanı gibi konaklama tesisleri de dahil olmak üzere kapsamlı bir turizm geliştirme programı uygulanıyor.

Katar Turizm, Qatar Airways ve Discover Qatar, uygun fiyatlı konaklama paketini de gecelik kişi başına 14 ABD Dolar'dan başlayan fiyatlarla satışa sundu. 2021'in sonlarında başlatılan pakette her bütçeye uygun, önde gelen dört ve beş yıldızlı lüks oteller yer alıyor.

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.