Kamile Sezgin, Rixos Mısır Otelleri Satış Direktörü olarak atandı

Uzun yıllar Rixos Türkiye Satış Direktörü olarak görev yapan Kamile Sezgin, Eylül 2023 itibarı ile Rixos Mısır Otelleri Satış Direktörü olarak; başta Türkiye olmak üzere Ortadoğu ve Körfez ülkelerinde Satış ve Pazarlama çalışmalarını yürütecek.

25/09/2023 13:14
Kamile Sezgin, Rixos Mısır Otelleri Satış Direktörü olarak atandı

Rixos Hotels, Mısır’ın en popüler turistik tatil beldelerinden Sharm El Sheikh’te; Rixos Premium Seagate, Rixos Sharm El Sheikh ve Rixos Golf Villas & Suites, eşsiz turistik imkânlar sunan Hurghada’da; Rixos Premium Magawish Suites &Villas ve Mısır’ın Akdeniz’e açılan sahili İskenderiye – Alamein bölgesinde Rixos Alamein ile 3 farklı destinasyonda Türk misafirperverliğini dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine yaşatıyor.

Kamile Sezgin, “Türk vatandaşlarına vizesiz olan Sharm El Sheikh’e direkt uçuşlarla İstanbul’dan 2 saat 15 dakika, Antalya’dan 1 Saat 30 dakikada ulaşılabiliyor. Yine kapıda vize ile Hurghada’ya ise İstanbul’dan direkt uçuşla yine 2 saat 15 dakikada ulaşmanın mümkün olduğunu ve bundan dolayı Türk misafirlerimizin Rixos Mısır Otellerine olan ilgisinin artmasından çok mutluyuz” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.